95. KODA AUTOSKOLAS NODARBĪBAS

Nov 28, 2013

95 kodsTā autoskolās tiek norādīta ar 95. kodu un tā ir derīga 5 gadi no saņemšanas mirkļa.
Sekmīgi nokārtojot autoskolas pārbaudījumus, veiksmīgi jānoliek valsts pārbaudījums teorētiskajās zināšanās un transportlīdzekļa vadīšanā.
teorijas pārbaudījums ceļu satiksmes noteikumos.
Otrajā daļā ir teorijas pārbaudījums profesionālajos jautājumos. Ja kursants  iegūs ne vairāk kā piecas nepareizas atbildes, tad eksāmens ir ieskaitīts. Pēc sekmīgas CSDD eksāmena teorijas nokārtošanas, CSDD nosūta uz praktisko braukšanas eksāmenu.

Lai būtu atļauts vadīt automašīnu un būt likumisks ceļu satiksmes dalībnieks,  noteikti jānokārto vadītāja braukšanas tiesības. Potenciālos apmāca skolotāji un braukšanas instruktori.
B kategorijā tiek apgūtas auto vadīšanas prasmes un ceļu satiksmes noteikumi, kas attiecas uz transporta līdzekļiem ar masu 3500 kilogrami un ne vairāk par astoņām sēdvietām, nerēķinot autovadītāja sēdvietu. Noteikumu apgūšanu autoskolā var sākt jau no 16 gadu vecuma, tomēr CSDD eksāmenus var nokārtot tikai 18 gadu vecumā.
Līdztekus ceļa satiksmes noteikumu apguvei jaunais autobraucējs var ieplānot braukšanas apmācību pie paša izvēlēta autoskolas braukšanas apmācību instruktora, bet vispirms nepieciešams iegūt braukšanas mācību atļauju..

AUTO VADĪŠANAS UN TEORĒTISKAIS EKSĀMENS CEĻU SATIKSMES DROŠĪBAS DIREKCIJĀ
Pēc veiksmīgi izpildītajiem autoskolas eksāmeniem, pilngadīgie autoskolas kursanti, var iet pieraktīties fināla eksāmenus. Pašā pirmajā Valsts eksāmenu posmā ir eksāmens teorijā, kurā noteiks kursanta kompetenci CSN. Otrajā posmā ir praktiskais braukšanas eksāmens eksaminatora pavadībā.
CSDD teorētiskais un praktiskais pārbaudījums ir noslēdzošais etaps, kuru, veiksmīgi pārvarot, cilvēks var nokārtot visus nepieciešamos dokumentus tiesību saņemšanai. Lasi par to vairāk credo.lv

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.