Ar ManaPolise.lv saņemt apdrošināšanu būs vieglāk!

Feb 26, 2014

kasko

Jāpērk apdrošināšana mašīnai? Web lapā ManaPolise.lv ir pieejama OCTA, KASKO, kā arī pārējie apdrošināšanas polišu veidi. Kompānija autovadītājiem nodrošinās iespēju salīdzināt un saņemt vienu no vairākiem izdevīgākajiem piedāvājumiem Latvijā. ManaPolise.lv būs atbilstoša arī, kad apdrošināšanas polise vajadzīga uzreiz – ManaPolise.lv ir pirmā kompānija valstī, kas izsniedz nodrošināto civiltiesisko apdrošināšanu jeb polisi, kura uzsāk strādāt piecpadsmit minūšu laikā pēc tās noformēšanas.
Tiešām ātra un ērta OCTA būs pieejama, izmantojot uzņēmuma manapolise.lv sniegtās izdevības. Lai iegūtu piemērotāko variantu, autovadītājiem nebūs nepieciešamības sazināties ar ļoti daudzām kompānijām. Paļaujoties uz ManaPolise.lv autovadītāji saņems labāko piedāvājumu no vairāku zināmāko apdrošināšanas uzņēmumu piedāvājuma. Apdrošināt var gan vienu transporta līdzekli, kā arī kompānijai esošu autoparku. Brīžos, ja vajadzīgs apdrošināt pāris auto, tiek nodrošinātas īpašas atlaides.
Svarīgi, ka pat noformēt apdrošināšanas polisi ir tik tiešām ērti, turklāt polises iegāde neprasīs ilgu laiku. Auto īpašnieku ērtībām ir sniegti trīs iespējamie varianti, kā nopirkt apdrošināšanu. Apdrošināšanu ir iespējams noformēt: *ManaPolise.lv birojā; *internetā; *WebMoney terminālī. Jānorāda, ka tikai ManaPolise.lv dod izdevību noformēt garantēto OCTA. Šī polise ir, ka polise sāk darboties tikai 15 minūtes no polises iegādes.
Turklāt jums ir izdevība viegli un ātri nopirkt arī KASKO polisi. Lai iegādātos šo apdrošināšanu autovadītājiem vienīgi jānorāda informācija par auto, kā arī personām, kas to vada, un jānoformē pasūtījums. Pēc patiešām īsa laika speciālisti sazināsies ar auto īpašniekiem, lai informētu par izdevīgākajiem risinājumiem. Tas sniegs iespēju ietaupīt gan autovadītāju enerģiju, gan citus resursus.
Mašīnas apdrošināšana nebūt nav galvenais piedāvājums, kuru var saņemt pie šīs kompānijas. Turpat jums ir iespēja apdrošināt arī veselību, ceļojumus un dzīvību. Ar ManaPolise.lv jūs varēsiet lieki netērēties un vienlaicīgi parūpēties par savu drošumu katrā vietā un brīdī. Jāteic, ka tiek nodrošināta pat starpvalstu apdrošināšana veselībai, kura būs ļoti būtiska, lai nekad neparādītos sarežģījumi atvaļinājumu laikā.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.