Atzītākie apdrošināšanas piedāvājumi ar ManaPolise.lv

Mar 26, 2014

garantētā octa poliseJāiegādājas apdrošināšana mašīnai? Web vietnē manapolise.lv ir pieejama gan garantētā OCTA, gan KASKO un pārējie apdrošināšanas tipi. Autovadītāji varēs komfortabli salīdzināt vairākus dažādus piedāvājumus un saņemt sev atbilstošāko risinājumu. Tāpat ManaPolise.lv ir vienīgā vieta valstī, kur var iegūt garantēto OCTA – polisi, kura stājas spēkā vien stundas ceturksni kopš polises iegādes.
Pie manapolise.lv OCTA iegāde būs patiešām vienkārša, kā arī ļoti izdevīga. Autovadītāji var atlasīt sev piemērotāko variantu no 9 apdrošināšanas kompānijām. Autovadītājiem nebūs vajadzības izšķērst enerģiju sazinoties ar dažādiem apdrošinātājiem, lai salīdzinātu kompāniju piedāvātos risinājumus. Ļoti ērtā veidā būs iegūstama jums nepieciešamā informācija. Brīžos, kad apdrošināšana vajadzīga vairāk nekā vienam transporta līdzeklim, autovadītāji varēs dabūt īpašas atlaides.
Jānorāda – pašas apdrošināšanas polises noformēšana ir ērta, kā arī polises noformēšanai nebūs vajadzīgs daudz laika. Mana Polise piedāvā trīs atšķirīgus apdrošināšanas polises noformēšanas variantus. Apdrošināšanu var nopirkt: *Mana Polise birojos; *internetā; *WebMoney terminālī. Jāpiebilst, ka vienīgi ManaPolise.lv dod iespēju iegādāties garantēto OCTA. Ar apdrošināšanas piedāvātajām iespējām apdrošināšana sāks strādāt vien stundas ceturksni kopš tās iegādes.
Tāpat autovadītājiem tiek piedāvāta iespēja viegli un izdevīgi iegādāties arī KASKO. Lai to izdarītu autovadītājiem tikai jānorāda informācija par transporta līdzekli, kā arī vadītājiem, bet pēc tam jānoformē pasūtījums. Kad pasūtījums būs aizpildīts, speciālisti jūs informēs par izdevīgākajiem risinājumiem konkrētajā situācijā. Ar ManaPolise.lv sniegtajām iespējām auto īpašnieki ietaupīs gan finanšu resursus, kā arī enerģiju. Ienāc https://www.manapolise.lv/garanteta-octa-polise
Neskaitot automašīnas apdrošināšanu, pie ManaPolise.lv ir iespējams iegādāties arī citāda tipa apdrošināšanas. Jums ir pieejama gan dzīvības, gan veselības, gan ceļojuma apdrošināšana. Izmantojot šo piedāvājumu atbalstu jums būs iespēja justies droši katrā situācijā pat tad, kad neesat Latvijā. Ja gribat uzzināt vairāk par variantiem saņemt apdrošināšanas polisi, dodieties uz mājas lapu manapolise.lv.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.