Banketu galdu īre ērtai un ātrai pasākuma aprīkošanai

Mar 25, 2014

sildlampu nomaSIA Akurāts ir uzņēmums, kas piedāvā it visu nepieciešamo aprīkojuma komplektu viesībām un banketiem. Turtiek piedāvāta arī banketu galdu noma – piemērotākais risinājums vērienīgām svinībām un banketiem. Ar galdu īres palīdzību, jums būs pieejams nepieciešamais galdiņu daudzums nepieciešamajā laikā un vietā. Nedomājiet par raizēm, kur iegūt galdiņus, kā arī kur tos turēt pēc svinībām vai banketa!.
Uzņēmuma Akurāts piedāvātais pakalpojumus banketu galdu noma ir radīts tā, lai sarīkojuma noorganizēšana kļūtu pēc iespējas ērtāka, kā arī prasītu mazāk enerģijas. Galdu nomai ir dažas patiešām būtiskas iezīmes:
•   Galdi lieliski derēs viesībām, banketiem un citiem pasākumiem;
•   Jānorēķinās vienīgi par laika posmu, kad galdi nepieciešami;
•   Par galdu salikšanu rūpēsies profesionāļi
SIA Akurāts izīrē vairāku dažādu lielumu banketu galdiņus – ar 76,5 un 91,5 centimetrus lielu rādiusu. Galdiņi ir apaļas formas, un tiem ir gaišas krāsas koka virspuse un tumšs pelēka metāla rāmis. Ņemot vērā, ka galdu izskats ir ļoti vienkāršs, tie iederēsies ikvienā pasākumā. Gadījumā, kad gribēsiet radīt svinīgāku noskaņu,uzņēmums Akurāts iznomā arī dekorācijas, galda segas unspeciālas galda drānas.
Lai jūsu viesiem nevajadzētu stāvēt, bez apaļajiem galdiem, ir iespējams īrēt arī krēslus, kā arī tiek nodrošināta komfortablu sildlampu noma. SIA Akurāts piedāvātie krēsli pasākumiem ir tiešām vienkārši, jo ir melnā krāsā. Akurāts piedāvātie krēsli izgatavoti no ērta materiāla tāpēc tie ir patiešām komfortabli pat situācijās, ja uz tiem jāsēž ilgāku laiku. Lai panāktu vēlamo noskaņu notikuma laikā, tiek piedāvāti gan īpaši galdu, gan banketu krēslu apvalki. Iznomā sildlampas pie akuratspasakums.lv.
Banketu galdu noma un pārējā pasākumu aprīkojuma noma, ir lieliska iespēja samazināt banketa vai viesību izmaksas, kā arī celt tā kvalitāti. Gadījumā, ja galdus un krēslus nebūtu iespējams īrēt, tie būtu jāpērk. Jāpiebilst, ka galdu iegāde prasa vairāk līdzekļu, bet pasākuma rīkotājiem vajadzētu vietu to uzglabāšanai.
Izvēloties galdu un krēslu nomu pie SIA Akurāts, jūs varat ietaupīt gan laiku, gan citus resursus – kompānija nodrošina arī aprīkojuma transportēšanu, kā arī montāžu. Papildus banketa galdiņu īrei ar SIA Akurāts jums ir iespēja iznomāt visu vajadzīgo aprīkojumu, proti, teltis, sildlampas un citu. Tas nozīmē, ka viss nepieciešamais ir ērti pieejams vienā vietā.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.