Kā neapjukt lielajā ātro kredītu piedāvājumā?

Nov 21, 2013

ātrais kredītsĀtrais kredīts pašlaik ir viens no  populārākajiem kredīta veidiem, ko izsniedz vairāk nekā desmit dažādas kompānijas. Viens no atzītākajiem ātro kredītu sniedzējiem ir Vivus.lv, kas izsniedz kredītus īsā laikā un nodrošina labu klientu servisu.
Bieži ir grūti izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko kredītu no plašā piedāvājuma. aizdevēju piedāvājums atšķiras ar vairākiem rādītājiem, piemēram, procentu likmi, atdošanas laiku un citiem. Šajā rakstā jūs varat iepazīties ar dažiem principiem, kā vienkāršot izvēles gaitu.
Izdevīgākā ātrā aizdevuma izvēli var vienkāršot, sekojot pāris padomiem. Tie ir:
•   Atlasiet aizdevumus, kuru apmērs atbilst jūsu prasībām;
•   Atmetiet piedāvājumus ar pārāk mazu atmaksas termiņu;
•   Pārliecinieties, vai jūs apmierina kredīta saņemšanas laiks.
Pirms salīdzināt dažādu aizdevēju piedāvājumus vēlams pārbaudīt, vai jums tiešām vajadzīgs ātrais kredīts. Proti, ātrais aizdevums ir paredzēts situācijām, kad nauda nepieciešama pēc iespējas drīzāk, citos gadījumos izvērtējiet iespēju saņemtaizdevumu bankā.
Tā kā ātrais aizdevums ir diezgan mazs kredīts, tas nav izmantojams, lai īstenotu ļoti lielas ieceres. Ātro kredītu visbiežāk izmanto brīžos, kad var izmantot lielisku akcijas piedāvājumu, nedaudz pietrūkst naudas ikdienas tēriņiem, personas vēlas veikt kādu lielāku pirkumu, kā arī citosbrīžos. Parasti kredīta apmērs ir līdz vairākiem simtiem latu, tomēr kredīta apjomas mēdz būt arī lielāks – līdz 1000 vai pat 1500 latiem.
Ātrie aizdevumi viens no otra atšķiras ne tikai ar lielāko iespējamo summu, bet arī ar termiņu, kurā tie ir jāatdod. Lielākā daļa ātro aizdevumu ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Tiesa, dažas kompānijas piedāvā arī ievērojami ilgāku atdošanas laiku – līdz 12 vai pat 24 mēnešiem. Lielākā daļa ātro aizdevumu var būt pieejami patiešām īsā laikā, un līdzekļus jūsu kontā ir iespējams saņemt tikai dažās minūtēs.

by | Categories: Finanses |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.