Piesakies nojumes īrei pie SIA Akurāts!

Nov 23, 2013

telts nomaEsat atbilstošu telpu pasākuma organizēšanai vai arī dažādu lietu glabāšanai meklējumos? Telts noma pie Akurāts ir patiešām labs risinājums abās situācijās. Šis pakalpojums palīdzēs jums sameklēt atbilstošu vietu pasākuma sarīkošanai arī tad, kad visas zāles jau ir rezervētas, bet īslaicīgas noliktavas ierīkošanai jums būs nepieciešams tikai nedaudz zemes.
Izmantojot šo pakalpojumu, jums nojumi nebūs jāpērk. Jums būs jāmaksā vienīgi par laiku, kad tā ir vajadzīga. Tas tik tiešam ir vienkārši, jo nav jāuztraucas par nojumes uzglabāšanu pirms un pēc pasākuma, turklāt Akurāts sniedz arī nojumju piegādi uz norādīto vietu, kā arī to salikšanu. Meklē informāciju šeit: http://akuratspasakums.lv/
Parasti telts noma ir lietota šādās situācijās:
Siltās sezonas pasākumiem, kas noris ārpus telpām;
Tur, kur plānojat rīkot svinības, nav atbilstošu telpu;
Mēģināt sameklēt vietu, ko var izmantot kā mantu glabātuvi.
Nojumes no Akurāts bieži izmanto situācijās, kad paredzēts pasākums ārpus telpām, piemēram, festivāls, gadatirgus, kāzas vai cits, un tā organizētāji vēlas nodrošināt tā veiksmīgu norisi ikviens laika apstākļos. Telts noma būs lieliska alternatīva arī noliktavai uz īsu laiku. Jāpiebilst, ka nojumes noma ir izmantojama arī aukstos laika apstākļos, jo SIA Akurāts piedāvā arī nojumes sienu siltināšanu un sildlampu īri.
SIA Akurāts iznomā vairāk kā 10 dažādu izskatu un izmēru nojumes, tāpēc piemērotu risinājumu atradīs ikviens, kam šis pakalpojums ir vajadzīgs. Telšu izmēri var atšķirties ļoti izvērojami, un ir no mazāk par 10 līdz pat 1500 kvadrātmetriem.
Pasākuma sarīkošana būs tiešām viegla, ja izmantosiet uzņēmuma Akurāts pakalpojumus. Ar Akurāts jums būs pieejamas ne tikai teltis, bet arī cits pasākumu aprīkojums. Ir iespējams iznomāt grīdas, sildītājus, galdus un solus, kā arī daudz ko citu. Jānorāda arī, ka pie Akurāts ir iespējama arī aprīkojuma piegāde un salikšana.

by | Categories: Mēbeles |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.