Populārākie apdrošināšanas piedāvājumi ManaPolise.lv

Jan 22, 2014

kasko kalkulatorsJāiegādājas apdrošināšana automašīnai? Saņemiet OCTA, KASKO, kā arīvēl kādu polises tipu web vietā Manapolise.lv. ManaPolise.lv autovadītājiem piedāvās iespēju izvērtēt, kā arī izvēlēties vienu no 9 labākajiem piedāvājumiem Latvijā. Jānorāda, ka ManaPolise.lv pašlaik ir vienīgā kompānija valstī, kurā var saņemt nodrošināto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu – apdrošināšanas polisi, kas sāk darboties jau 15 minūtes kopš apdrošināšanas polises nopirkšanas.
Tik tiešām izdevīga,kā arī vienkārša OCTA ir iegūstama, lietojot manapolise.lv sniegtās izdevības. Lai saņemtu piemērotāko piedāvājumu, jums nebūs vajadzības sadarboties ar neskaitāmām apdrošināšanas kompānijām. Uzticoties Manapolise.lv autovadītāji saņems izdevīgāko piedāvājumu no deviņu populārāko apdrošinātāju piedāvātajiem apdrošināšanas veidiem. Apdrošināšanas polises tiek piedāvātas gan vienam transporta līdzeklim, gan uzņēmuma auto parkam. Ja vēlaties nopirkt apdrošināšanu pāris automobiļiem, jums tiks nodrošinātas speciālas atlaides. Iegriezies https://www.manapolise.lv/kasko un lieto KASKO kalkulatoru.
Pateicoties tam, ka apdrošināšanas polisi ir iespējams iegādāties vairākos veidos, proti, interneta vietnē, Webmoney terminālos un ManaPolise.lv birojos, apdrošināšanas polises saņemšana neaizņems daudz laika. Tikai ar ManaPolise.lv jums tiek sniegta izdevība iegādāties nodrošināto Civiltiesisko apdrošināšanu. Garantētā OCTA nozīmē: *polise uzsāk darboties 15 minūtes kopš tās nopirkšanas; *auto īpašnieks dabū īsziņu, kā arī elektronisko vēstuli par apdrošināšanas polises sagatavošanu; *apdrošināšanas polise iegūstama ikvienā laikā.
Tāpat auto īpašniekiem tiek piedāvāta iespēja viegli, kā arī izdevīgi noformēt arī KASKO. Lai iegādātos KASKO auto īpašniekiem tikai jāsniedz dati par automobili, kā arī vadītājiem un jāveic pieteikums polisei. Pēc pavisam īsa laika speciālisti sazināsies ar auto īpašniekiem, lai informētu par atbilstošākajiem variantiem. Šāda pieeja palīdzēs ietaupīt gan auto īpašnieku laiku, kā arī naudu.
Transporta Līdzekļa apdrošināšana nebūt nav galvenais pakalpojums, kuru ir iespējams saņemt pie šī uzņēmuma. Pie šī uzņēmuma jūs varat apdrošināt arī veselību, ceļojumus un dzīvību. Ar ManaPolise.lv piedāvāto risinājumu atbalstu jūs varēsiet justies pasargāts ikvienā situācijā, turklāt jums nevajadzēs pārmaksāt. Situācijās, ja bieži uzturaties ārpus Latvijas Republikas un darba dēļ dzīvojat ārzemēs, jums patiešām noderēs starpvalstu veselības apdrošināšanas polise.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.