Telts noma pasākumiem un mantu glabāšanai

Jan 28, 2014

telts nomaVajadzīgas telpas svinību rīkošanai vai arī dažādu mantu uzglabāšanai? Jums būs tieši laikā kompānijas Akurāts nodrošinātais pakalpojums telts noma. Ar nojumes nomas palīdzību jums tiek nodrošināta pagaidu telpa lietu uzglabāšanai vietā, kur tās pašlaik nav un jūs varēsiet sarīkot pasākumu jebkurā vietā Latvijā arī tad, ja jums nav iespējams sameklēt atbilstošas telpas.
Kompānijas Akurāts piedāvātā telts noma dod iespēju noteiktu laika posmu lietot nojumi. Tas nozīmē, ka telti nevajag pirkt – jānorēķinās ir tikai par laiku, kamēr nojumi lietojat, arī par telts uzglabāšanu nevajadzēs raizēties. Jāmaksā jums būs tikai par to laika sprīdi, kamēr jums nojume ir nepieciešama. Akurāts piedāvā ne tikai telts nomu, bet arī tās piegādi uz jūsu norādīto adresi, kā arī montāža.
Telts noma akuratspasakums.lv ir piemērots risinājums tādās situācijās, kā:
● Vasarā plānotajiem pasākumiem zem klajas debess;
● Gadījumos, kad nav atrodamas atbilstošas telpas;
● Vajadzīgas telpas, ko var lietot noliktavas vajadzībām.
Ja plānots pasākums zem klajas debess, piemēram, festivāls, pilsētas svētki, viesības vai kāds cits, un jūs vēlaties apdrošināties pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, SIA Akurāts teltis būs tieši laikā. Tāpat telts noma ir izmantojama kā alternatīva pagaidu noliktavai. Tā kā teltis var siltināt un SIA Akurāts piedāvā sildītāju īri, telts īre ir izmantojama ne vien vasaras sezonai.
SIA Akurāts piedāvā vairāk kā 10 dažādu formu un lielumu nojumes, tāpēc piemērotu variantu sameklēs jebkurš, kam šis pakalpojums vajadzīgs. Mazākā izmēra nojumes ir tikai pāris kvadrātmetrus lielas, bet lielāko lielums ir vairāk kā 1000 kvadrātmetri.
Lai pasākuma sarīkošana būtu tiešām ērta, Akurāts nodrošina ne tikai nojumju, bet arī pārējā aprīkojuma nomu. Tāpat tiek piedāvāta arī aprīkojuma transportēšana un montāža. Papildus teltīm pie SIA Akurāts ir iespējams izīrēt arī tādu pasākumu aprīkojumu kā sildlampas, galdi, krēsli, stikla durvis, grīdas un citu.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.