Aizņēmums BIGBANK.LV

Jun 12, 2015

Ir cilvēki, kas nekad neaizņemas. Visbiežāk viņi pamato savu lēmumu, norādot, ka, lai kāda arī nebūtu situācija, viņi vismaz nav nevienam parādā. Taču es vienmēr esmu uzskatījis, ka kredīti ir lielisks izgudrojums. Jau šajā pašā mirklī tu vari iegūt savā īpašumā visu, ko vēlies, nodrošināt sev tādu dzīvi, kādu esi iecerējis, un apmaiņā pret to tev ik mēnesi vienkārši jāsamaksā neliela summa. Tie ir tikai papildu izdevumi ikmēneša budžetā, ar kuriem tev ir jārēķinās. Līdzīgi kā ar rēķinu par apkuri vai maksu par transportu.

kredītsMans pirmais kredīts tika noformēts uzreiz pēc vidusskolas. Tā kā manas sekmes bija viduvējas, augstskolā es varēju mācīties tikai par maksu, un šim nolūkam man bija vajadzīgs studiju kredīts. Pateicoties bankai, es varēju iegūt augstāko izglītību un iegūt labi apmaksātu darbu, kurā nopelnītā alga man palīdzēja ātri vien aizdevumu atmaksāt. Es biju sasniedzis vairāk nekā jebkad būtu panācis ar divpadsmit klašu izglītību, turklāt mani vecāki nebija spiesti iztērēt savus ietaupījumus tikai tāpēc, lai samaksātu par manām mācībām.

Pēc pāris gadiem mēs ar draudzeni nolēmām meklēt kopīgu mājokli. Jau sen bijām runājuši gan par iespēju dibināt ģimeni, gan par to, ka abi vēlamies mazuli, tāpēc dzīvokļa īrēšana šķita muļķīgs lēmums. Īres naudu mēs ik mēnesi varējām maksāt kredītdevējam un būt droši, ka pēc noteikta laika dzīvoklis nonāks mūsu īpašumā. Tā arī izdarījām. Dzīvojam nelielā, taču mājīgā divistabu dzīvoklī gandrīz pašā galvaspilsētas centrā. Visu šo laiku atmaksājam kredītu, taču neizjūtam to kā apgrūtinājumu. Galu galā drīzumā tās būs mājas ne tikai mums, bet arī mūsu bērniem.

Jāpiemin, ka pirms kredīta noformēšanas rūpīgi apsvērām, vai varam to atļauties. Ar mūsu abu algām pietika gan kredīta atmaksai, gan ikdienas izdevumiem, tāpēc nolēmām, ka tas būs prātīgs solis.

Līdzīgi rīkojāmies arī pavisam nesen, kad trūka salīdzinoši nelielas summas mums tik ļoti vajadzīgajai automašīnai. Izanalizējuši savu ģimenes budžetu, sapratām, ka arī šī kredīta atmaksa mums nesagādās nekādas grūtības. Abi strādājām stabilos darbos, un mums bija regulāri ienākumi. Turklāt es nesen biju saņēmis algas pielikumu, kas ļāva uzņemties papildu izdevumus.

Pirms lēmuma pieņemšanas konsultējos ar kolēģiem darbā. Viens no viņiem nesen bija ieguvis aizdevumu izdevīgam ceļojumam un ieteica mums BIGBANK. Kredīta noformēšana esot ātra un vienkārša, bet procentu likme izdevīga.

Vakarā noskaidroju, ka kredītu iespējams pieteikt arī internetā. Aizpildot pieteikumu vietnē BIGBANK.LV, tas jau pavisam drīz tiks izskatīts, un tu saņemsi atbildi. Pietam, lai pieteiktos aizdevumam, tev nav jābūt šis bankas klientam – kredītu var arī tiem, kuru ienākumi nonāk citas bankas kontā. Tāpat internetā bija iespējams aplūkot maksājumu grafiku – tā mēs vēlreiz pārliecinājāmies, ka piedāvājums mums ir izdevīgs, un mēs bez bažām to varam atļauties.

Pēc apstiprinošas atbildes saņemšanas mēs devāmies uz BIGBANK filiāli, lai sastādītu aizdevuma līgumu. Kad tas bija parakstīts, ātri saņēmām naudu. Veiksmīgā sadarbība apliecināja, ka esam izdarījuši pareizo izvēli.

by | Categories: Finanses | Tagged: , |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.