Akmens flīzes jebkurai telpai!

Nov 23, 2014

pilsakmens.lv iAkmens nemaz nav tik necils, kā lielākā daļa cilvēku uzskata. Kaut vai tāpēc, ka tas ir izturīgākais no visiem dabā sastopamajiem materiāliem. Ēku un fasāžu veidošanā to izmanto jau no laika pirms mūsu ēras, kas vien norāda uz to, ka tā labās īpašības novērtēja cilvēki jau ļoti senā pagātnē. Par akmens izturību liecina arī dažādas baznīcas un katedrāles, kas ar saviem cēlajiem un skaistajiem akmens rotājumiem un apdares materiāliem, liek aizrauties elpai vēl šobaltdien. Akmens flīzes izmanto dažādās telpās.

Sabiedriskās vietas.

Sabiedriskās vietās viss nolietojas aptuveni 10 reizes ātrāk, nekā mājās. Kādēļ? Sāksim jau ar to, ka apgrozās lielākas cilvēku plūsmas un arī cilvēki ir dažādi – ir tādi, kas rūpīgi izturas pret citu cilvēku īpašumu un ir tādi, kuriem nekas nav svēts un atliek vien kaut ko iedot un tas tiks uzreiz saplēsts. Šī iemesla dēļ vietās, kur apgrozās daudz cilvēku, tiek uzstādīts dārgāks, izturīgāks un masīvāks inventārs. Akmens flīzes ir lielisks risinājums šādām telpām, jo tām tiek dota mūža garantija. Ja cena liekas ar augstu, tad vēlamies atgādināt par to, ka nekvalitatīvi materiāli ātri bojājas un tos ir nepieciešams atjaunot, labot vai pat nomainīt un tas var izmaksāt daudz vairāk par akmens flīžu cenu.

Mājoklis.

Mājās noteikti nav nepieciešamības pēc pārlieku masīvām flīzēm, jo ikdienā telpas šķērso mazāk cilvēku kā veikalā vai biroju centrā un ofisa telpās. Taču, tas nenozīmē, ka jāizvēlas lētas un nekvalitatīvas flīzes. Būvmateriāli ir tā preču grupa, kurā nevajag baidīties maksāt, jo tiek maksāts par kvalitāti. Tas pats ir ar apdares materiāliem. Nekvalitatīvas celtniecības preces var sagādāt lielas problēmas un pat apdraudēt cilvēku veselību un dzīvību. Diemžēl, pasaulē piemēru šādiem negatīvie notikumiem ir vairāk kā gana. Mājoklī akmens flīzes var izmantot jebkurā telpā – sākot ar viesistabu vai vannas istabu un beidzot ar mantu glabātuvi un pagrabu.

Apskaties akmens virsmas pie – Pilsakmens.lv

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.