Aktuālie jaunumu 24/7

Mar 20, 2014

interneta ziņu portāls - focus.lvZiņas internetā mūsdienās ir labākais un vienkāršākais veids, kā izlasīt nozīmīgākos jaunumus Latvijā un pasaulē. Sabiedrības informēšanai valstī ir atvēries jauns ziņu portāls Focus.lv.

Ziņu portāls Focus.lv ļauj uzzināt daudz aktuālas informācijas par sabiedrības jaunumiem, tehnoloģijām, biznesu, sportu, auto, dzīvi un citām svarīgām tēmām gan par notiekošo Latvijā, gan pasaulē. Focus.lv ir jauns neatkarīgs un autonoms ziņu portāls.  Atšķirībā no pārējiem populāriem jaunumu portāliem valstī, ziņu portāls Focus.lv nenāk klajā ar paziņojumiem tikai no sava skatu punkta, tieši tas ļauj sabiedrībai iepazīties ar svarīgāko informāciju – atainojot visus notikumus iespējami pilnīgāk un objektīvāk. Zīmīgo nosaukumu portāls ir aizguvis no vārda “fokuss”, jo koncentrē uzmanību uz nozīmīgākajiem notikumiem.  Ja ikdienā mēdzat lasīt ikdienas ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz noderīgu jaunumu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz tam , kad beidzot arī Latvijā notiks eiro ieviešana palicis vien neilgs laiks. Ikvienam tiek lūgts, lai viņi jau iepriekš parūpējas par skaidras naudas apmaiņu, jo tādējādi varētu aiztaupīt laiku stāvot rindās un mainot latus pret eiro bankās. Cita iespēja – ziedot monētas labdarībai, bet banknotes ievietot savā kontā, kur valūta latos ar 2014.gada 1.janvāri automātiski tiks konvertēta uz eiro. Visu aktuālo par eiro valūtas ieviešanu var lasīt ziņu portālā Focus.lv.

Zolitūdes traģēdija, kad iebrūkot lielveikala Maxima jumta konstrukcijai bojā gāja 54 cilvēki, ir lielākā traģēdija šajā valstī kopš Latvijas neatkarības atgūšanas. 21.novembra traģisko notikumu gaita vēl aizvien netiek un arī netiks aizmirsta, jo iestādes aktīvi strādā pie tā, lai noskaidrotu visas traģēdijā līdzatbildīgās personas un lai nākotnē nekas tik absurds vairs neatkārtotos. Par to kā norit izmeklēšanas gaita un kas jauns ir atklāts iespējams uzzināt portālā Focus.lv.

 

by | Categories: Finanses |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.