Apdrošināšana internetā

Jun 10, 2015

apdrosinasana internetaJau ļoti, ļoti senā pagātnē cilvēki saprata to, ka ir nepieciešams nodrošināt sevi un savu mantu, tādēļ tika likti pamat pirmajiem apdrošināšanas veidiem. Īpaši naski uz to bija tirgotāji, kuriem bija jāpārvar ļoti tāli un ne pārāk ērti un patīkami ceļa posmi, lai pārvietotu savas kravas no punkta A uz punktu B. Tajā lakā uzdarbojās ne tikai laupītāji, bet arī dažādas dabas kataklizmas varēja krietni pabojāt plānoto ceļu, ja ņem vērā to, ka arī paši transportlīdzekļi nebija tik attīstīti un aprīkoti kā mūsdienās. Skaidrs, ka laikam ritot uz priekšu un salīdzinot mūsdienas ar tiem laikiem, šķiet, ka toreizējie notikumi vispār ir norisinājušies uz citas planētas un mums ar to nav nekāda sakara. Ir – ja nebūtu cilvēku, kur izdomātu pirmos apdrošināšanas pamatus, iespējams, mūsdienās tā būtu pārāk primitīva vai nebūtu vispār.

Mūsdienas

Tā kā 21. Gadsimts saistās visu ko, tajā skaitā tehnoloģisko attīstību, tad būtu grūt iedomāties kādu darījuma veidu, kas nebūtu īstenojams neizejot no mājām. Jā, mūsdienās tiek darīts viss, lai cilvēks ieaugtu dīvānā, bet nevarētu teikt, k tas kādam ļoti traucētu. Apdrošināšana internetā ir viens no populārākajiem šāda veida darījumiem, un katru dienu tiek noslēgtas desmitiem, ja ne pat simtiem dažāda veda apdrošināšanas polišu, kas ietver gan automašīnu, gan ceļojumu, gan mājokļa, gan dažādus citus apdrošināšanas veidus. Latvijā populārākie ir tieši iepriekš minētie apdrošināšanas polišu veidi, kas ir iegādājami pie teju visiem lielākajiem apdrošinātājiem valstīm.

Kas ir obligāti jāapdrošina?

Ja runa ir par apdrošināšanu Latvijā, tad pirmajā brīdī šķiet, ka obligāts ir tikai viena – apdrošināt savu auto. Jā, OCTA apdrošināšanas polise ir obligāta prasība jebkuram mehāniskajam transportlīdzeklim, kas piedalās ceļu satiksmē uz Latvijas, Eiropas un lielākās daļas pasaules ceļiem. Tā ir civiltiesiskā apdrošināšana, kas nelaimes gadījuma rezultātā palīdz izkļūt no diezgan lielām finansiālajām problēmām, kas varētu rasties saistībā ar zaudējumu atlīdzināšanu cietušajai pusei. Tas gan nenozīmē, ka var neievērot noteikumus un braukt agresīvi.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.