Katram klientam pieejama konsultācija

May 15, 2017

apdrošināšanaNoteikti katrs no mums ir redzējis reklāmas un arī dzirdējis pietiekami daudz par apdrošināšanas polisēm un to cenām, tomēr vienmēr ir reāla iespēja atjaunot savas zināšanas. Daudzi piedāvājumi tiek izmainīti, lai piedāvātu manāmi vairāk visiem klientiem. Tiem, kas tagad nevēlas iepazīt visu informatīvo informāciju, tiek nodrošināta konsultācija ar kādu no ekspertiem.

OCTAS noformēšana daudz ātrāk

Kā jau zināms, bez OCTA nav iespējams vadīt savu spēkratu. Citiem vārdiem sakot, bez tās iegādes Jums tiks liegta tik pašsaprotamā iespēja piedalīties satiksmē, bez tam, cenšoties ignorēt šo noteikumu, tiks piemērots sods. Lai no šīm problēmām varētu viegli izvairīties, ir savlaicīgi jāiegādājas šo polisi, kā arī jāseko līdzi tam, kad tā jāatjauno, ja Jums šī polise jau ir.

OCTAS saņemšana nav tikai nepieciešamība, jo tā pasargā īpašnieku no negaidītiem izdevumiem, ja ir gadījies nodarīt kaitējumu kādas trešās personas mantai vai veselībai. Vēl pirms jaunās polises iegādes, būs noteikti jāizvēlas konkrēts laika posms (3-12 mēn.), cik ilgi tā būs aktīva. Pērkot OCTA internetā, Jūs katrā ziņā varēsiet saīsināt visa procesa ilgumu, kā arī varēsiet to elementāri paveikt mājās.

Bez tam šādā veidā iespējams vien nieka pāris minūtēs sameklēt visu informāciju par lētākajiem piedāvājumiem no visiem variantiem, kā arī OCTA tiek aktivizēta daudz īsākā laikā, kā ejot uz apdrošināšanas centru. Vēl kāda būtiska nianse, ko noteikti vērts atzīmēt, ir tā, ka šīs polises var izmantot visā ES.

Nodrošiniet sevi vēl labāk!

Protams, ka arī tik labi zināmā KASKO papildu apdrošināšana ir iepazīšanas vērta, jo piedāvā daudzus citus bonusus un palīdzību. Šis variants ir tieši balstīts uz garantētu palīdzību tādos gadījumos, kad Jūsu auto radušies zaudējumi dabas katastrofu, zādzību, kā arī citu darbību rezultātā.

Ja ir tāda vēlme, iespējams sevi pieteikt arī citām noderīgām opcijām, piem., atbalsta nodrošināšanai uz ceļa, kas nozīmē arī viesnīcas nodrošināšanu klientam.

Dažkārt absolūti visi sīkumi nešķiet būtiski, tomēr, ja laicīgi nodrošināta dažāda veida palīdzība, visu atrisināt ir krietni vienkāršāk. Katrā ziņā ne visās situācijās par izdevumiem būs jārūpējas apdrošinātājam, jo pašriska robežās visu būs pienākums segt tieši klientam.

Kopumā Jums ir jāzina arī, ka maksa par KASKO polisi krasi atšķiras ikvienā situācijā, jo tiek ņemta vērā auto konkrētā marka, arī modelis, kā arī visa pati svarīgākā informācija par īpašnieku un apdrošināšanas vēsturi.

Lietderīgi ieteikumi ikvienam interesentam

Nemaz neskatoties uz visu apkārt esošo, Jums ir jāsaprot, ka drošība allaž ir pati svarīgākā, tāpēc arī noteikti par to ir laicīgi jāparūpējas. Gadījumā, ja šobrīd nav pietiekoši daudz līdzekļu, ko ieguldīt polises noformēšanai, ir reāli pieejama iespēja saņemt vēl izdevīgākus variantus. Reizēs, kad liekas, ka nekas vairs nav skaidri saprotams, ieteicams uzreiz vērsties pie speciālistiem.

by | Categories: Finanses | Tagged: , , |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.