Aprūpes centrs ar komfortablu vidi

Apr 7, 2014

aprūpes centrsJa jums ir nepieciešama vieta, kur vecāka gada gājuma cilvēki varētu dabūt nepieciešamo atbalstu ikdienā, aprūpes centrs “Dzintara melodija” palīdzēs. Centrs ir dzīves vieta, kur cilvēki gados var patīkami dzīvot, kā arī dabūt visu viņiem nepieciešamo atbalstu. Aprūpes Centra telpas ir iekārtotas tādā veidā, lai laika pavadīšana aprūpes centrā būtu komfortabla arī senioriem, kam ir grūtības pārvietoties. “Dzintara melodijā” tiek sniegta ne vien ikdienas palīdzība, bet arī mediķu atbalsts. Ej uz http://seniorbaltic.lv/
Aprūpes centrs atrodas viegli sasniedzamā distancē no Rīgas centra, līdz ar to, jūs varēsiet gan radus ērti apciemot, kā arī kopīgi doties uz dažādiem notikumiem Rīgā. Aprūpes centrs ir atbilstošs šādiem gadījumiem:
• Nepieciešama piemērota vieta, kurā senioram pavadīt īsu laiku;
• Tuvinieks slimo ar demenci;
• Radiniekam vajadzīga katras dienas, kā arī medicīniskā palīdzība.
Ja jums nav iespējams nodrošināt visu piemēroto palīdzību un medicīnisko aprūpi senioram. Gadījumā, ja jums pieejamās telpas ir nepiemērotas personas vajadzībām vai jums nepietiek laika, lai nodrošinātu pilnīgi visas vajadzīgās rūpes. Aprūpes centrs ir labs piedāvājums. Aprūpes centra telpas ir ļoti piemērotas senioriemar sarežģījumiem pārvietoties. Jāpiebilst, ka tur strādā prasmīgi darbinieki, kā arī tiek nodrošināta atbilstoša ārstnieciskā aprūpe.
Piemērots atbalsts centrā tiek piedāvāts arī senioriem, kas slimo ar demenci. Izmantojot dažādas aktivitātes un cita veida atbalstu, tiek veikts viss iespējamais, lai maksimāli palēninātu slimības pastiprināšanos. “Dzintara melodijas” kolektīvs ir ļoti pieredzējis, kā arī speciāli apmācīts darbam ar demences pacientiem.
Pat brīžos, kad palikšana vietā ar vajadzīgo palīdzību senioram vajadzīga vien dažas dienas, aprūpes centrs jums piedāvās palīdzību. Bieži izdevība izmitināt senioru vajadzīga cilvēkiem, kas nodrošina palīdzību mājās, bet, kam vajadzīgs kaut kur doties. Jums nebūs jāpielāgo viss laiks sava radinieka vajadzībām, bet jums nevajadzēs raizēties, ka jūsu radinieks jūtas labi.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.