Asus dators mūsdienās

Dec 13, 2013

asusshop.lv asus datorsStraujajā tehnoloģiju attīstības laikmetā dators praktiski katram ir kļuvis kā papildus rokas, kas var ievērojami atvieglot dažādas ikdienas lietas kā norēķinu veikšanu, iepirkšanos, biļešu rezervēšanu u.c., kad nav nepieciešams ierasties klātienē, lai veiktu nepieciešamās lietas. Dators kalpo arī kā lielisks brīvā laika aizpildītājs.

Asus ir dibināts pagājušā gadsimta 80.gadu beigās un, laikam ritot, ir ievērojami uzlabojis savu darbību un ir spējīgs būtu starp citiem vadošajiem datoru ražotājiem. Visa aizsākums ir Taivānā un tur joprojām atrodas kompānijas galvenā ēka. Citas lielākās ražotnes atrodas Taivānā, Ķīnā, Meksikā un Čehijā, kas ir arī pašas par sevi augstas attīstības zemes, kur ir nepieciešamība pēc labiem risinājumiem. Šobrīd kompānija ar saviem risinājumiem ir nonācis līdz 5. vietai starp visiem pasaulē esošajiem ražotājiem aiz HP, Lenovo, Dellun Acer pēc pārdošanas apjoma (uz 2012. gadu). Tiek piedāvāti dažādi produkti kā monitori, portatīvie datori, tīmekļa klēpjdatori, mobilie telefoni, dažāda multimediju produkcija, serveri, planšetdatori, grafiskās kartes, mātesplates u.c., kas izstrādāti pēc iespējas augstākā standarta.Pats Asus nav tik moderns, kā varētu varbūt likties – tas ir cēlies no grieķu mitoloģijā esošā zirga ar spārniem Pegasus. No tā ir paņemta beigu izskaņa.

Viens no lielākajiem Asussa sniegumiem, kas vienlaikus nostiprināja arī tā pozīcijas pasaules tirgū, var minēt 2010.gadā izlaisto pasaulē plānāko klēpjdatoruAsus U36, kas ir 19 mm biezs un līdz ar to ļoti parocīgs, lai kur arī dotos.Šādā veidā tas ir stabilās pozīcijās pārējo datoru vidū. Pašlaik lielākās datoru ražotnes atrodas Taivānā, Ķīnā, Meksikā un Čehijā, bet pavisam darbojas 50 vietās 32 dažādās pasaules valstīs. Papildus Asus ir vairāk kā 400 starptautiskie partneri, kas lieliski palīdz izplatīt produkciju un palielināt pārdošanas apjomus. Pateicībā par savu veiksmīgo darbu, kompānija, jeb konkrētāk, tās tehnikas izstrādājumi, ir saņēmuši arī vairākas nominācijas un apbalvojumus, kā piemēram, 2007. gadā tīmekļa klēpjdators, kas saņēma tika atzīts par gada produktu Āzijā.

Asus dators var lepoties ar atlasītām detaļām un modernākajām tehnoloģijām, kā piemēram, IntelCore i7 procesoru, kas nodrošina pēc iespējas lielāku ātrdarbību. Pieejami dažādi risinājumi saistībā ar Windows 8 un dažādiem datoru veidiem, tādējādi ļaujot katram atrast sev piemērotāko un noderīgāko, kas uzticami kalpos pēc iespējas ilgāku laiku un neliks vilties par savu izvēli.

by | Categories: Datortehnika |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.