ASUS dators zaļam dzīvesveidam

Nov 24, 2013

asusshop.lv zaļais asusPasaulē aiz vien biežāk pieaug eko kults: eko pārtika, eko mēbeles, eko tehnoloģijas, eko pārstrāde un daudz kas cits, kā tapšanā var iesaistīt dabas resursus pēc iespējas lielākos apjomos. Arī otrreizējā pārstrādē pieder pie ekoloģiskās kustības. Cilvēki aiz vien biežāk izvēlas tādus produktus un pakalpojumus kā ražošanā un izpildē ir iesaistīti pēc iespējas mazāk sintētiski un dabai nedraudzīgi produkti, kas varētu kaitēt ne tikai cilvēku un dzīvnieku veselībai, bet arī spēlēt lielu lomu dabas piesārņošanas procesos. Dabai draudzīgi izgudrojumi ir sava veida atsevišķa niša, kurā piedāvāt savus produktus un pakalpojumus, jo tas garantē papildu klientu un lietotāju loku jau papildus esošajiem.

Zaļais ASUS.

2000. gadā ASUS paziņoja par jaunas Dabai draudzīgas iniciatīvas dibināšanu, kā nosaukums ir Zaļais Asus. Šīs iniciatīvas pamatā ir četri elementi:

  • zaļš dizains – dabai draudzīgs ārējais veidols, kas ir neuzbāzīgs un tā saturošie materiāli nenes ļaunumu apkārtējai videi;
  • Zaļš iepirkums – visas detaļas no kā tiek ražots ASUS dators, ir dabai draudzīgas arī tad, ja tās netiek ražotas uz vietas kompānijas fabrikās, bet tiek iepirktas no citiem;
  • zaļa ražošana – tikai dabai draudzīgu materiālu izmantošana, lai maksimāli mazinātu risku dabas piesārņošanai;
  • zaļš serviss un izplatīšana – īpaši svarīgs posms, jo klienti par jaunumiem tiek apziņoti eko draudzīgā veidā, netērējot lielus dabas resursus. Piemēram, informācija tiek izplatīta tiešsaistē, nevis papīra veidā kā lapiņa mūsu pastkastītēs.

Citas atzinības.

2006. gadā N sērijas ASUS dators saņēma dažādus sertifikātus, kas liecina par to, ka tehnoloģiju ražošanā tiek izmantoti dabai draudzīgi materiāli un, ka šie saukļi nav tikai vārdi, lai piesaistītu pēc iespējas lielāku klientu loku. Gadu vēlāk, ASUS tika nosaukta kā ārkārtīgi dabai draudzīga kompānija. Vēl gadu vēlāk ASUS saņēma 11 godalgas par dabai draudzīgu produktu radīšanu. 2008. gadā, ASUS izziņoja savu Datoru pārstrādes gaišākai nākotnei programmu, kuras laikā no dažādām skolām tika savākti dažādi datori un nodrošināta to dabai draudzīga pārstrāde un tālāka izmantošana.

Ja esi nolēmis, ka arī Tu vēlies iegādāties Asus ražotāja datoru, tad ienāc interneta datoru veikalā Asusshop.lv

by | Categories: Datortehnika |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.