Asus planšetdatori

Sep 23, 2014

asus planšetdatori no asusshopAsus ir Taivānā bāzēta tehnoloģiju firma, kas ir viena no trim kompānijām (kopā ar Apple un Samsung), kurai ir stingrs vārds, viedoklis un nostāja pasaules tehnoloģiju tirgū. Uzņēmums radījis darbavietas gandrīz 10 tūkstošiem cilvēku un pirms pāris gadiem pat strādājis ar 8 miljardus ASV dolāru lielu peļņu. ASUS ir Āzijas tirgus lielākais spēlētājs, tādēļ tā dominance ir skaidra un saprotama. Lai piedāvātu un modernizētu savu piedāvājumu, Asus veido arī dažādus planšetdatorus, turklāt daļu no tiem var viegli transformēt par neliela izmēra portatīvajiem datoriem, kas noteikti atvieglo darbu ikdienā tiem, kas daudz ceļo un atrodas nemitīgā kustībā.

Pārveidošana.

Asus planšetdatori ir slaveni ar savu dizainu, kas ir viegli pārveidojams no planšetes uz portatīvo datoru. Gadu gaitā Asus planšetdatori ir piedzīvojuši dažādus dizainus un operētājsistēmas. Kad Asus sāka veidot transformējamos planšetdatorus, to popularitāte strauji auga, jo klienti sāka novērtēt to, ka uzņēmums domā par savu pircēju ērtībām. Šajā gadījumā – viss apvienots vienā. Planšetdators ir ērts ceļojumos, bet nav tik ērts, kad nepieciešams nosūtīt kādu garāku e-pastu vai strādāt ar dokumentiem. Pievienojot klaviatūru, tas uzreiz ir kļuvis vieglāk, jo, lai uzrakstīt e-pastu ir nepieciešams vairākas reizes mazāk laika, nekā tad, ja būtu jābaksta ar pirkstu ekrānā.

Veidi.

Asus ir izstrādājis vairākus planšetdatoru veidus, lai apmierinātu visprasīgākos klientus. Tie, kuriem galvenā prasība ir ērtums un ātrums atrodoties ceļā, noteikti noderēs kāds no Transformer līnijas planšetdatoriem, jo tie ir ērti pārveidojami par nelielu klēpj datoru, pievienojot klaviatūru. Ja nepieciešams planšetdators, kas nav liels savos izmēros, bet savu darbiņu padara labi, iesakām Aplūkot Asus Nexus 7 piedāvātās īpašības, jo šis ir viens no mazākajiem planšetdatoriem, kas vispār ir pieejami tirgū. Asus MeMo Pad būs lielisks risinājums tiem cilvēkiem, kas vēlas standarta izmēra planšeti ar visām tās piedāvātajām priekšrocībām. 10 collu platais ekrāns būs gana ērts kā darbā, tā brīvajos brīžos mājās vai pie dabas.

by | Categories: Datortehnika |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.