Asus planšetdatoru piegāde

Nov 12, 2013

asus planšete asusshop.lvKatram klientam interesē noteikti ne tikai ērta iecerētās iekārtas izvēle, bet arī iespēja to saņemt pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk. Protams, var ierasties arī personiski katrā birojā pēc preces, taču daudz ērtāka ir iespēja saņemt preci ar kurjerpastu, kas var notikt jau nākošajā dienā pēc preces pasūtījuma veikšanas, ja tas notiek darba dienas laikā līdz plkst. 14:00 jeb darba laikā. Divu dienu laikā tas notikts tad, kad prece tiks pasūtīta pēc 14:00, kas arī ir salīdzinoši ātrs laiks un spēs apmierināt katru, kurš vēlas iegūt savā īpašumā planšetdatoru.

Protams, arī paša preču piegāde visā Latvijā maksā nemainīgu cenu – 5Ls, kas ir neatkarīga no tā vai tiek veikta atmaksa skaidrā naudā preces piegādes brīdī vai tā tiek pirkta līzingā. Lai visa piegāde notiktu pēc iespējas ātrāk un operatīvāk, ir vēlams papildus informācijas lauciņā norādīt tādus datus, kas var ievērojami atvieglot piegādi – slēdzama kāpņu telpa, durvju kods, slēdzami vārti u.c., kas liks saprast, ka ir nepieciešams piezvanīt pēc piebraukšanas u.tml. Visi planšetdatori tiek piegādāti ar SIA ‘‘DPD Latvija’’ kurjerpasta palīdzību. Pēc preces pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas tiek apstiprināts, ka prece ir jauna un ka tai nav transportēšanas vai kādu citu mehānisku bojājumu, tāpēc ir nepieciešams vispirms veikt apskati vai iepakojums nav bojāts, kā arī vai nav redzami kādi citi aizdomīgi bojājumi. Ja tomēr ir radušies kādi redzami bojājumi, ierakstiet tos kurjeram parakstāmajā dokumentā un pēc tam informējiet uzņēmumu pa kādu no norādītajiem kontaktiem.

Asus planšetdatoru piegāde notiks pēc vislabākās apziņas, taču ir svarīgi arī informēt, ja saņemšanas brīdī kaut kas tomēr nav bijis tā kā vēlētos. Ir pieejami dažādi risinājumi, kas palīdzēs klientam pēc iespējas drošāk iegūt izvēlēto preci un nenožēlot par izvēli. Papildus tiek sniegta arī 2 gadu vispasaules garantija, kas ļaus arī būt drošākam par iekārtas darbību pēc piegādes. Latvijā garantija sevī ietver arī piegādi ‘‘no durvīm līdz durvīm’’.

Ienāc šeit un pasūti planšetdatoru interneta veikalā Asusshop.lv

by | Categories: Datortehnika |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.