Asus viedtālruņi no asusshop.lv

Jul 21, 2014

asus viedtālruņi, asusshop.lvKad pienācis laiks izvēlēties jaunu mobilo tālruni, daudzi viedtālruņu lietotāji izvirza dažādus kritērijus, kas nosaka to, kādu tālruni klients iegādāsies. Ir cilvēki, kam svarīga ir operētājsistēma, citiem cena, vēl citi izvēlas noteiktu ekrāna izmēru, savukārt citi tā funkcionalitāti. Asus viedtālruņi tiek dizainēti tā, lai tie apvienotu divas ierīces vienā – planšetdatoru un viedtālruni. Dažādu veidu viedtālruņi no Asus, ir veidoti tā, lai visa informācija būtu ērti apskatāma kā tālrunī, tā arī planšetes ekrānā, turklāt nav nepieciešams iegādāties divas dažādas ierīces, lai uzglabātu visa veida informāciju, kas nepieciešama ne tikai izklaidei, bet arī darba vajadzībām un tamlīdzīgām lietām.

Kur iegādāties?

Lai iegādātos preces asusshop.lv interneta veikalā, nepieciešams izpildīt dažas vienkāršas darbības un ierīce jau dažu dienu laikā būs Jūsu personīgajā lietošanā. Izvēloties sev tīkamo tehnoloģiju, tiks dota izvēlne, kas parāda to, kas veido preces kopējo cenu. Interneta veikals piedāvā iespēju preces iegādāties izmantojot arī līzingu, ja nu gadījumā pirkumam nepieciešamā summa nav pieejama uzreiz, taču iekārtas iegādi atlikts nav iespējams. Iegādes brīdī tiks uzrādīta informācija par to, vai ierīce ir pieejama veikalā un, ja ir, tad kad tā tiks piegādāta pie pircēja. Pēc tam kad pilnībā ir aizpildīta pasūtījuma anketa un apmaksāts rēķins, prece tiek nodota kurjeram, lai tā varētu sākt ceļu pie sava jaunā īpašnieka.

Kā apmaksāt un kā piegādā?

Veikals par pirkumu piedāvā norēķināties var vairākos veidos – izmantojot internetbankas pārskaitījumu; bank-link pakalpojumu Swedbank un SEB bankas lietotājiem; apmaksu skaidrā naudā preces piegādes brīdī, ja pirkuma summa nepārsniedz 1000 eiro; izmantojot Paypal maksājumu sistēmu, kā arī iespējams izmantot līzingu, ja vēlaties par preci norēķināties ar ikmēneša maksājuma palīdzību. Maksa par piegādi ir no 3 – 5 eiro, atkarībā no veida, kā vēlaties par preci norēķināties. Piegāde maksās 3 eiro tad, ja apmaksu veicat iegādes brīdī, savukārt piegāde 5 eiro apmērā ir gadījumos, ja par preci maksājat, kad tā tiek Jums piedāvāta vai noformējat jauniegādāto ierīci kā līzingu.

Asus viedtālruņi ir ērti lietojami kā mājās tā ceļā un vienmēr kalpos atbilstoši to reputācijai.

by | Categories: Datortehnika |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.