Ātrais aizdevums internetā

Dec 20, 2014

ātrais aizdevums internetā - zion.lvParasti cilvēkus var iedalīt divās kategorijās – tie, kuri pret kredītiem nav noraidoši un tādi, kas uz kredītiem skatās, kā lielāko pasaules ienaidnieku. Tie cilvēki, kuri aizdevumus nevērtē negatīvi, labprāt izmanto ātro aizdevumu pakalpojumus, kas palīdz brīžos, kad nepieciešami steidzami naudas līdzekļi, bet līdz algai vēl kāds laiciņš jāgaida, bet nauda nepieciešam uzreiz. Iemesli katram ir savi – neparedzēti izdevumi pie ārsta, jāveic pirkums, kura iegādi nevar atlikt vai vienkārši nepieciešams izdzīvot līdz algas dienai, jo, lai kā arī amatpersonas neskandinātu, ka krīze ir beigusies, daudziem tomēr ar algu nepietiek, lai segtu visus izdevumus un pamata vajadzības. Katrā ziņā, ātrais aizdevums internetā ir pieejams pie vairāk kā desmit ātrajiem aizdevējiem Latvijā.

Ātrais naudas aizdevums

Ātrais aizdevums internetā, ko var saņemt tiešsaistē vai ar sms starpniecību, ir ļoti populārs ne tikai Latvijā, bet arī citur ārzemēs, piemēram, Eiropā, Skandināvijā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Šos aizdevumus var saņemt izmantojot aizdevēja interneta vietni, vai nosūtot aizdevējam vienkāršu īsziņu no sava tālruņa. Ātrais aizdevums internetā, ko var saņemt no šiem aizdevējiem, ir mērāms ļoti plašā diapazonā – no viena eiro līdz pat dažiem tūkstošiem, atkarībā no klienta kredītvēstures un ienākumu apmēra. Šos kritērijus nosaka katrs aizdevējs pats un ir tādi, kas saviem klientiem piedāvā individuālus risinājumus un var piedāvāt aizņemties mazāk un tamlīdzīgi.

Cik maksā ātrais aizdevums internetā?

Jebkurš aizdevums kaut ko izmaksā. Vienkāršāk sakot, tā ir maksa par pakalpojumu. Atkarībā no kredīta veida, tam var būt dažādas izmaksas. Liela daļa ātro aizdevēju, kas savus pakalpojumus piedāvā internetā, pirmo aizdevumu piedāvā saņemt bez maksas, kas nozīmē, ka būs jāatdod tik, cik esi aizņēmies un ne centa vairāk. tie aizdevēji, kas piedāvā aizņemties lielas summas, parasti piemēro arī maksu par kredīta saņemšanu, kas parasti ir 10% no aizdevuma summas. Ja pirmais aizdevums ir bijis bez maksas, tad katram nākošajam tiek piemērota procentu likme, kas arī ir 10% apmērā no aizdevuma kopsummas.

Aizdevuma pagarināšanas iespējas

Aizdevumu ir iespējams arī pagarināt. Respektīvi, ir iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu pa vienu vai divām nedēļa vai arī uz veselu mēnesi, jeb 30 dienām. šo pakalpojumu izmanto daudzi. Aizdevuma pagarināšanas maksa ir atkarīga no aizdevuma kopsummas, jo tā tiek aprēķinā procentuāli summai, kas tiek aizdota.

Ņemot vērā to, ka jebkāda veida aizdevums ir kredītsaistības uz salīdzinoši ilgu laiku (katram individuāli), tad nepieciešams savu finansu stratēģiju plānot ilgtermiņā, jo jārēķinās ar aizdevuma atmaksas izdevumiem katru mēnesi. Ja aizņematies uz mēnesi, tad jāapzinās finansiālā situācija, respektīvi, vai aizdevumu pēc mēneša tiešām būs iespējams atmaksāt. Ja aizņematies uz ilgāku periodu, jāapdomā vai ikmēneša maksājums neradīs robu maciņā.

by | Categories: Finanses |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.