Ātrais kredīts – izvēlies izdevīgāko!

Jan 18, 2014

smscredit.lv atrais kreditsĀtrais aizdevums pašlaik ir viens no zināmākajiem kredīta veidiem valstī, ko piedāvā vairāk nekā desmit kompānijas. Nereti ir grūti izvēlēties atbilstošāko un izdevīgāko kredītu no plašā piedāvājuma. Dažādu aizdevēju ātrie aizdevumi atšķiras gan ar maksimālo pieejamo aizdevuma apmēru, gan atmaksas termiņu, kā arī citiem rādītājiem. Šajā rakstā jūs varat iepazīties ar pāris principiem, kā vienkāršot izvēles gaitu.

Lai izvēlēties izdevīgāko būtu ērtāk, vispirms izvērtējiet, kāds kredīts jums ir nepieciešams. Mēģiniet apsvērt atbildes uz sekojošiem jautājumiem:

  • Cik liels aizdevums ir vajadzīgs?
  • Kādam ir jābūt aizdevuma atmaksas termiņam?
  • Cik drīz jums kredīts ir nepieciešams?

Ja jums ir nepieciešams salīdzinoši neliels īstermiņa kredīts, ko ir iespējams noformēt tikai pāris minūšu laikā, ātrais kredīts ir tieši tas, ko meklējat. Ja jums nav nozīmīgi tas, cik ilgā laikā saņemat aizdevumu, varbūt jums izdevīgāks būs patēriņa, nevis ātrais kredīts

Tā kā ātrais aizdevums ir salīdzinoši mazs aizdevums, tas nav paredzēts lielu ieceru realizēšanai. Aizdevuma summa parasti ir līdz dažiem simtiem latu, tāpēc tas ir izmantojams tādiem tēriņiem, kā neliels pirkums, atlaižu piedāvājuma izmantošana, ikdienas izdevumi un citi. Tomēr dažas ātro aizdevumu kompānijas piedāvā lielākus aizdevumus – līdz pat 1000 vai 1500 latiem.

Lielākais pieejamais kredīta apjoms nav vienīgais ar ko savā starpā atšķiras ātrie aizdevumi, arī to atdošanas laiks var būt dažāds. Bieži ātrais kredīts ir jāatmaksā laikā līdz vienam mēnesim. Tomēr dažas kompānijas piedāvā arī krietni garāku atmaksas termiņu – līdz 12 vai pat 24 mēnešiem. Lielākā daļa ātro kredītu ir pieejami teišām īsā laikā, un naudu jūsu bankas kontā var saņemt tikai pāris minūtēs.

by | Categories: Finanses |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.