Atrodi izdevīgāko mobilo internetu datoram – Gudriem.lv

Feb 23, 2016

interbets

            Internets mums sniedz plašas iespējas, tādēļ iespēja internetu pārvietot un paņemt līdzi visur, kur mēs dodamies ir ļoti ērta iespēja. Mūsu ikdiena ir kļuvusi straujāka un neparedzamāka, un mobilais internets datorā dod iespēju veikt visu nepieciešamo arī ja esi ceļā. Protams, mobilā interneta iespējas ir dažādas, un tiek piedāvāti dažādi pakalpojuma piedāvājumi.

            Lai varētu labāk orientēties mobilo internetu piedāvājumos portāls Gudriem.lv (http://www.gudriem.lv/mobilais-internets-datoram?lng=lv)piedāvā iespēju apskatīt visu nepieciešamo informāciju par dažādu operatoru piedāvājumiem. Visa nepieciešamā informācija par piedāvājumiem ir ērti pārredzama un tiek izcelts tikai pats svarīgākais par katru piedāvājumu. Kā arī ir iespēja izmantot informācijas filtra iespējas un ievadot attiecīgo informāciju tiks parādīti visi piedāvājumi sākot ar izdevīgāko.

Gudriem.lv piedāvā apskatīt piedāvājums no tādiem operatoriem kā Bite, Latvijas Mobilais Telefons, TELE2 un Triatel. Informācijas filtrā ir iespējams izvēlēties vienu no operatoriem vai visus, lai apskatītu sev vēlamākos piedāvājumus. Kā arī norādot savu e-pasta adresi var saņemt jaunumus par mobilo interneta piedāvājumiem.

Katram piedāvājumam var redzēt svarīgāko informācija, kas ir mēneša maksa, iekļautais datu apjoms, maksa pēc iekļautā datu apjoma un vidējais un/vai maksimālais interneta ātrums. Šī informācija ir ļoti svarīga, ja vēlas kvalitatīvi salīdzināt visus piedāvājumus un varētu izvēlēties izdevīgāko. Interneta iekļautais datu apjoms, katram piedāvājumam ir atšķirīgs un tas ietekmē arī pakalpojuma cenu. Kā pirmais izdevīgākais interneta piedāvājums ir LMT mobilais internets STARTS. LMT mobilais internets STARTS piedāvā maksāt tikai par iztērētajiem megabaitiem. Ja zini, ka internets ir nepieciešams tikai nedaudz, bet nezini cik varētu būt ikmēneša apjoms un tas var mainīties, tad šis LMT mobilā interneta piedāvājums būs izdevīgākais. Kā arī LMT piedāvā vēl citus mobilā interneta piedāvājumus. Svarīgi ir izvērtēt savu nepieciešamību pēc interneta apjoma, jo ja izvēlēsies mazāku apjomu nekā nepieciešams izmantot, tas var krasi palielināt rēķina summu. Svarīgi ir izvēlēties tieši to, kurš ir piemērotākais, lai nevajadzētu lieki pārmaksāt.

Filtrs piedāvā arī ievadīt nepieciešamo interneta apjomu, kādu varētu izmantot. Pēc šīs norādes tiek aprēķināta sagaidāmā mēneša maksa un var skaidri redzēt, ar kādu summu ir jārēķinās, ja piemēram vēlas iegādāties piedāvājumu ar zemāku apjomu, bet tiek iztērēts vairāk. Visi piedāvājumi tiek atkal sakārtoti sākot ar izdevīgāko. Gudriem.lv piedāvā ērtu un vienkāršu veidu kā veikt salīdzinājumu, un iespēja aprēķināt sagaidāmo rēķina summu, padara izvēli daudz vieglāku. Viss kas nepieciešams ir doties uz portālu Gudriem.lv un iepazīties ar LMT un citu operatoru mobilā interneta piedāvājumiem.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.