Ātrs aizdevums internetā

May 11, 2014

atrais aizdevums internetaatrais aizdevums internetaAizdevums internetā ir lieliska iespēja kā ātri un bez liekām formalitātēm aizņemties naudu, ja nepieciešams norēķināties par kādu neplānotu pirkumu vai pakalpojumu. Ņemot vērā to, ka šāds aizdevuma veids nodrošina aizņemties ar interneta starpniecību, tad atkrīt dažādi birokrātiski šķēršļi, kas mēdz rasties, ja aizdevumu vēlaties saņemt bankā. Arī noteikumi mēdz būt izdevīgāki un izprotamāki. Lielākā daļa aizdevēju nodrošina iespēju iepazīties ar kopējo summu, ko būs nepieciešams atmaksāt un arī ar ikmēneša maksājumu grafiku. Šāda opcija ļauj plānot savus tēriņus un uzreiz saprast, vai kredīta summas segšanai pietiks līdzekļu un vai nevajag izvēlēties mazāku aizdevuma summu.

Kas nepieciešams, lai saņemtu?

Lai aizdevums internetā būtu pieejams, klientam ir jābūt 20 – 21 gadu vecam Latvijas pilsonim, ar bankas kontu kādā no Latvijas bankām un regulāriem ienākumiem. Aizdevuma saņemšanas noteikumi atšķirīgiem aizdevējiem mēdz atšķirties, tādēļ informācija par to, kas nepieciešams aizdevuma noformēšanai un saņemšanai vienmēr būs atrodami arī aizdevēja interneta vietnē, kur aizpildīsiet kredīta pieteikumu. Bieži vien, aizdevēji piedāvā individuālus aizdevuma piedāvājumus, balstoties uz klienta ienākumu līmeni un citiem aspektiem. Arī kredītvēsturei ir būtiska loma aizdevuma piešķiršanas gadījumā, jo lielākā daļa aizdevēju nespēs sniegt Jums savus pakalpojumus, ja iepriekš būs radušās problēmas ar citu aizdevumu atmaksu. Ja aizdevums netiek piešķirts negatīvās kredītvēstures dēļ, tad tas tiek darīts, lai aizdevējs pasargātu sevi un arī klientu no liekām finansiālām problēmām, kas varētu rasties, ja atkal rodas šāda veida grūtības.

Kā atmaksāt?

Lai atmaksātu internetā ņemtu aizdevumu, atliek vien sekot atmaksas grafikam, ja esat saņēmis aizdevumu uz ilgāku laika posmu, vai ievērot aizdevuma atmaksas termiņu, ja tas ir ņemts uz laiku līdz vienam mēnesim. Lielākā daļa aizdevēju piedāvā kredīta atmaksas vai ikmēneša maksājuma laiku pagarināt uz vienu mēnesi. Taču, ja arī šāds piedāvājums Jums nav pa kabatai, tad nepieciešams sazināties ar aizdevēju un vienoties par savādāku atmaksas kārtību. Arī aizdevēji ir tikai cilvēki, un saprot, ka mūsu ekonomiskajos apstākļos mēdz rasties negaidītas finansiālas problēmas.

Rakstu sagatavoja kredītu salīdzināšanas portāls www.zion.lv!

by | Categories: Finanses |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.