Auto īre!

Aug 3, 2014

piekabes noma ecorent.lvJa ir vēlme ekonomēt savas finanses, tad viens no ērtākajiem veidiem kā ceļot, ir izmantojot nomas autoautomašīnu. Iebraucot kādā citā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkārtnēs vienmēr būs norādes uz tuvākajām auto nomas vietām un auto parkiem.. Attīstoties tehnoloģijām, auto nomu ir iespējams pieteikt arī internetā aizpildot vienkāršuanketu un atzīmējot arī papildus pakalpojumus, ja ja tas būs nepieciešams.. Par maksu vienojas auto parkā uz vietas un turpmākie sadarbības noteikumi tiek atrunāti ar iznomātāju auto placī.. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts nomas līgums un klients dodas prom ar izvēlēto automašīnu.. Tālākais ceļš ir atkarīgs no paša klienta, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ Ceļojot, nevajag aizmirst, ka nomas auto ir nepieciešams arī savlaicīgi nogādāt atpakaļ īpašniekam.

Kam paredzēta automašīnas iznomāšana?

Automašīnu nomu izmanto visi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas ērti pavadīt savas brīvdienas vai darba komandējumu..  Auto noma. Ja vietējā mērogā nav vēlme ceļot ar sabiedrisko transportu, tad mašīnu noma būs ideāls risinājums. Ja ceļojat kuplā ģimenes vai draugu saimē, ir iespēja nomāt arī mikroautobusus un minivenus.. Visas mašīnas, kas tiek piedāvātas nomai, ir izgājušas TA un, protams, ir apdrošinātas.

Ar kādu summu jārēķinās?

Papildus piedāvājumi nav ietverti nomas cenā, taču tie būtiski atvieglos braucienu. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu automašīnu sēdeklīši palīdzēs ceļā justies droši atvasēm, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Liela daļa auto iznomātāju piedāvājums cenas ziņā vienas un tās pašas markas auto, mēdz atšķirties vien pa dažiem eiro.

Apskaties arī piekabju nomas piedāvājumu no Ecorent.lv

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.