Auto kredīts no Mogo.lv.

Nov 2, 2014

 mogo.lv nauda pret autoIespēju, kā mūsdienās saņemt finansiālu palīdzību, netrūkst, taču, liela daļa no tiem ir saistīti ar ātrajiem kredītiem, kas joprojām neraisa diži lielu uzticību daudzos Latvijas iedzīvotājos, pat par spīti to lielajai popularitātei. Arī lombardi, līdzās esošajam ķīlas aizdevumu piedāvājumam, sākuši piedāvāt aizdevumus bez ķīlas uz laiku no 1 mēneša līdz dažiem gadiem. Ar šiem aizdevējiem daudzi nevēlas iesaistīties nekādos darījumos, tādēļ, labāk mēģina paši tikt gala ar savā naudas problēmām, lai cik grūti tas arī dažkārt nebūtu. Protams, vienmēr pastāv banku piedāvājumi, bet arī tie parasti neizceļas ar īpaši lielu izdevības procentu. Aizņemties parasti nevēlas neviens, taču, dažkārt īsti nav citas izvēles.

Kas ir auto kredīts?

Mogo.lv ir izdevīgs risinājums visiem auto vadītājiem un auto īpašniekiem, kuri nonākuši finansiālās grūtības un vēlas tās atrisināt pēc iespējas ātrāk, nezaudējot visu, kas tiem pieder, piemēram, zemi, māju, dzīvokli vai automašīnu. Auto kredīts no Mogo.lv nozīmē to, ka, ieķīlājot auto, ir iespēja saņemt līdz pat 90% no auto vērtības, mašīnu varat paturēt un turpināt ar to pārvietoties ikdienā! Vai nav izdevīgi? Bet kādēļ tā?  Tādēļ, ka auto kļūst par Mogo īpašumu, taču tās lietotājs paliek mogo klients, kurš auto ieķīlāja. Mogo.lv ir aizdevējs, kurš saprot to, ka aizņemas tādēļ, ka naudas nav, tāpēc netiek piemēroti milzīgi procentu maksājumi katru mēnesi, kas ir lielākais bieds aizdevuma ņēmējiem visā pasaulē.

Kas ir Mogo?

Mogo ir viens no lieliskākajiem un visādā ziņā izdevīgākajiem veidiem, kā finansiālās grūtībās nonākušajiem, tikt pie izdevības šīs problēstrisināt. Ja īpašumā atrodas automašīna, kas ir ar derīgu izietu Tehnisko Apskati un OCTA apdrošināšanu, ideālākajā variantā var būt arī ar KASKO apdrošināšanu, ir visas iespējas, ka auto kredīts tiks piešķirts. Taču, šis pakalpojums nav bez maksas – jārēķinās ar kredīta piešķiršanas maksu un transportlīdzekļa pārreģistrēšanas maksu CSDD. Mogo piedāvā aizņemties līdz pat 90% no automašīnas vērtības. Mogo ir izdevīgs veids kā tikt galā ar savām finansiālajā problēmām, neko nezaudējot!

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.