Auto kredīts pret ķīlu

Sep 24, 2014

auto-kreditsJa nepieciešams aizņemties summu, kas lielāka par dažiem simtiem eiro, lieti noderēs iespēja saņemt kredītu pret auto ķīlu. Auto kredīts saņemams ne tikai no bankām vai tamlīdzīgām kredītiestādēm, bet arī no mogo.lv. Kādēļ auto kredītu ņemt pie mogo.lv? Tādēļ, ka klients patur to lietošanā un aizdevējs kļūst tikai par īpašnieku neizlietotāju! Pastāv, protams, nosacījumi, kuriem jāatbilst ne tikai automašīnai, bet arī tās īpašniekam, taču tie ir draudzīgi un nekādā veidā neveido situācijas, ka aizdevējs un aizdevuma ņēmējs varētu iedzīvoties domstarpībās.

Kas var ieķīlāt savu auto?

Lai ieķīlātu savu automašīnu un noformētu to kā ķīlu ņemtajam aizdevumam, klientam un arī automašīnai ir jāatbilst dažiem nosacījumiem, lai sadarbība varētu noritētveiksmīgi un aizdevums tiktu piešķirts. Savu auto var ieķīlāt visi, kuriem ir derīgs bankas konts kādā no Latvijas bankām. Tā pat automašīnai, kura kalpos kā ķīla, jāatbilst dažiem nosacījumiem – tā nedrīkst būt vecāka par 25 gadiem, tai ir jābūt ar derīgu tehnisko apskati vēl vismaz mēnesi un tai ir jābūt derīgai OCTA apdrošināšanas polisei. KASKO apdrošināšana ir nepieciešama, ja vēlies aizņemties summu virs 5000 eiro. Aizdevuma ņēmējam ir jābūt reģistrētajam mašīnas īpašniekam.

Vai šāda veida aizņemšanās ir droša?

Laiks, kad darījumi internetā tika uzskatīti par nedrošiem un krāpnieciskiem, ir pagājis, jo tehnoloģijām attīstoties, ir jāpielāgo vai jāievieš jauni likumi un noteikumi, lai tiktu pasargāts ikviens arī tad, ja darījumi tiek noslēgti tiešsaistē. Darījuma drošumu regulē ne tikai Latvijas Republikas normatīvie akti, bet arī Ministru kabineta noteikumi un Civillikums. Interneta vietnē www.mogo.lv ir iespējams iepazīties arī ar distances līgumu, kas stājas spēkā aizdevuma piešķiršanas brīdī.

Aizdevuma atmaksa.

Ja ir iespēja aizdevumu atmaksāt ātrāk, tad nekādas soda naudas un līgumsodi netiks piemēroti. Savukārt, ja radušās grūtības veikt ikmēneša maksājumu, tad sazinies ar Mogo pārstāvjiem un kopīgi noteikti tiks rasts zelta vidusceļš veiksmīgai aizdevuma atmaksai. Galvenais ir neklusēt par esošajām finansiālajām problēmām, jo mogo.lv ir draudzīgs aizdevējs un palīdzēs atrisināt radušos sarežģījumus.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.