Auto līzings – ilgtermiņa risinājums

Aug 2, 2015

Car-LeasingViens no faktoriem, kas liek patērētājam atkal un atkal izraudzīties konkrēto preci vai pakalpojumu ir veiksmīga pieredze. Ja iepriekšējā sadarbība ir bijusi atbilstoša klienta gaidām un piepildījusi itin visas vajadzības, viņš būs apmierināts un visticamāk atgriezīsies atkal. Nereti šādos gadījumos pircējs labprāt dalās pieredzē arī ar draugiem un paziņām, tādējādi nodrošinot uzņēmumam papildu reklāmu un jaunus klientus. Turklāt tādējādi vērtība pieaug ne tikai konkrētajam pakalpojumam, bet arī pārējam kompānijas piedāvājumam. Proti, ja, izmēģinot kaut ko vienu, patērētājs būs ar to gandarīts, pieaug iespēja, ka viņš izmēģinās arī kaut ko citu, ko spēj piedāvāt noteiktais zīmols.

Sixt auto nomas pakalpojumi

Dodoties komandējumos, ceļojot, kā arī reizēs, kad mans auto atrodas servisā, mēdzu izmantot Sixt auto nomas pakalpojumus. Jau vairākus gadus esmu šī uzņēmuma lojāls klients, un man jāatzīst, ka vēl ne reizi neesmu vīlies – darījums ik reizi noris bez aizķeršanās, izīrētu automašīnu kvalitāti ir nemainīgi augsta, bet problēmsituācijas tiek nekavējoties atrisinātas. Varu droši teikt, ka Sixt Leasing darbinieki ir īsti profesionāļi, kas vienmēr piedāvā klientam individuālu pieeju un palīdz izvēlēties ne tikai ērtāko, bet arī izdevīgāko risinājumu. Arī reizēs, kad laika trūkuma dēļ neesmu varējis detalizēti izstrādāt maršrutu, personāls man palīdz to izdarīt, ņemot vērā Sixt nomas punktu atrašanās vietu visdažādākajās pasaules vietās. Turklāt iznomātie auto vienmēr ir bijuši lieliskā darba kārtībā un izcilā stāvoklī – vienmēr esmu bijis drošs, ka saņemu tieši to, par ko maksāju.

Lai gan līdz šim biju izmantojis tikai īstermiņa auto nomas pakalpojumu, zināju, ka Sixt piedāvā arī auto līzingu jeb ilgtermiņa nomu, kā arī iespēju īrēt ekskluzīvus auto, velosipēdus un pat motorollerus. Tā kā iepriekšējā sadarbība bija veiksmīga, neizslēdzu iespēju nākotnē izmantot arī citus šīs kompānijas pakalpojumus.

Sixt auto līzings

Kad kompānija, kurā darbojos, meklēja autoparka nodrošinātāju, es nešauboties ieminējos par Sixt. Izmantojot auto līzingu, klientam tiek ne tikai sagādātas vajadzīgas automašīnas, bet pārraudzībā tiek ņemta itin visa autoparka vadība. Proti, Sixt piedāvā pilna servisa auto līzingu. Šeit ietilpst gan transportlīdzekļu apkope un remonts, gan dažādi ikdienas darbi – regulāra tehniskā apskate, riepu maiņa, apdrošināšana, kā arī nodokļu nomaksa un sodu administrēšana. Turklāt Sixt darbinieki sniedz visas vajadzīgās konsultācijas jautājumos, kas attiecas uz autoparku. Tāpat tiek piedāvāti dažādi izdevīgi papildu bonusi, piemēram, diennakts palīdzība uz ceļa un degvielas kartes.

Iepazīstoties ar piedāvājumu, nolēmām, ka Sixt auto līzings būs piemērota izvēle mūsu situācijā. Turklāt, gatavojot līgumu, secinājām, ka esam izvēlējušies īsto laiku – tieši tobrīd spēkā bija īpašais piedāvājums – automašīnu ilgtermiņa īre par ļoti izdevīgu cenu. Noslēdzām vienošanos uz 48 mēnešiem, tādējādi iegūstot lietošanā lieliskas automašīnas par draudzīgu summu.

Darījums kārtējo reizi apliecināja, ka pārbaudītām vērtībām var uzticēties. Esam optimizējuši tēriņus un cilvēkresursus, padarījuši efektīvāku darbu un ieviesuši vairākas korekcijas, ko ieteica Sixt speciālisti. Jau uzsākot sadarbību, mums tika nodrošināta kontaktpersona, kas darbojas tieši mūsu uzņēmumam – ar viņu risinām visus aktuālos jautājumus, viņš nodrošina, lai laikus tiktu veikti visi svarīgie risinājumi, uzrauga automašīnu remontu un apkopi. Esam gandarīti, ka esam izvēlējušies uzņēmumu, kura sniegtajiem pakalpojumiem iespējams uzticēties un līdz ar to vienmēr varam būt droši ne tikai par lielisku risinājumu, bet arī par darījumu caurredzamību. Sixt ir zīmols, par kura kvalitāti mums šaubu patiešām nav.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.