Automašīnas īre.

Jul 3, 2014

automašīnu īreAutomašīnas noma ir ērts risinājums visiem tiem, kas grib ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu mašīnu, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Iebraucot kādā svešā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkārtnēs vienmēr būs norādes uz tuvākajām auto nomas vietām un auto parkiem.. Attīstoties tehnoloģijām, auto nomu ir iespējams nokārtot arī internetā aizpildot vienkāršuanketu un atzīmējot arī papildus pakalpojumus, ja ja tas būs nepieciešams.. Par auto īres maksu vienojas uz vietas, kā arī dažādi citi noteikumi un neskaidrības tiek izrunātas autoparkā uz vietas. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts nomas līgums un klients dodas prom ar izvēlēto auto.. Tālākais brauciens ir atkarīgs no paša nomātāja, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ iznomātājam.

Kam paredzēta automašīnu noma?

Mašīnu nomu prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī. Iebraucot svešā valstī, ērti un droši vēlas pārvietoties katrs, tādēļ iesakām izmantot auto īres pakalpojumus. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet lokālā mērogā, automašīnu īre ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Tiem, kuri mīl pārvietoties lielās grupās, ir iespēja iznomāt mikroautobusus un minivenus. Visas īres automašīnas ir izgājušas TA, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas..

Ar kādu summu jārēķinās?

Katrs mašīnu iznomātājs piedāvā savu izcenojumu, taču pārsvarā cenas par vienu nomas dienu vienas un tās pašas. Līdzīgai automašīnas markai un modelim tās atšķiras tikai par pāris eiro.. Lielākā daļa iznomātāju ilgākiem nomas termiņiem piedāvā atlaides – jo ilgāks nomas laiks jo mašīna dienā izmaksā mazāk.. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu automašīnu sēdeklīši palīdzēs ceļā justies droši atvasēm, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Pārsvarā vienas un tās pašas markas un modeļa auto pie atšķirīgiem iznomātājiem maksā salīdzinoši līdzīgi. Liela daļa auto iznomātāju ilgtermiņa īrei piedāvā dažādas atlaides.. Papildus iespējams iznomāt dažādas ekstras un automašīnu aksesuārus, lai ceļš būtu vieglāks.. Visbiežāk nomai tiek piedāvāti dažāda izmēra bērnu auto sēdeklīši, jumta bagāžnieki un digitālās kartes.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.