Autonomās ūdens apgādes sistēmas un siltumsūkņu montāža- izvēlies labāko risinājumu pie Udensjums.lv

Jun 4, 2014

ūdens spicePrivātmājā raizes ar ūdens apgādes sistēmu? Vēlies uzturā lietojamu ūdeni? Darbinieki no Udensjums.lv palīdzēs atrisināt radušās raizes raizes! Udensjums.lv speciālisti piedāvā gan ūdens pieveduma sistēmas ierīkošanu, gan mini ekskavatora pakalpojumu, siltumsūkņu ierīkošanu u.c. Aplūkis piedāvāto pakalpojumu sortimentu Udensjums.lv.

Udensjums.lv veic arī siltumsūkņu montēšanu, kas ir svarīgs jautājums dzīvesvietā, kurā paredzi ieviest ģeotermisko apkuri. Vispirms būs vajadzīga ģeotermālās zondes stateniskās ierīkošanas darbi. Caur ģeotermālo zoni apakšzemes enerģijas avota radītā siltuma plūsma riņķos uz siltuma sūkni. Tieši šādi norisinās siltuma iegūšanas process. Mini ekskavatora pakalpojumi tiek izmantoti gadījumā, kad vajadzīgi rakšanas, zonu labiekārtošanas darbi. To ieguvums ir opcija darboties arī šaurās un nelielās teritorijās, kur lielāka izmēra tehnika nespēj brīvi piekļūt.

Udensjums.lv speciālisti veic arī artēzisko aku urbšanu. Atkarībā no vajadzīgā dziļurbuma dziļuma, lietpratēji 3-10 dienu laikā uzinstalēs paredzēto dziļurbumu. Nav retums, kad ir nepieciešams uzstādīt ūdens atdzelžošanas un mīkstināšanas filtri, jo grunts sastāvā mēdz būt palielināts dzelzs un kaļķa daudzums. Ūdens, kas iegūts no dziļurbuma, ir tīrs un kvalitatīvs. Ūdens, kas iegūts no artēziskā urbuma, ir ar pastāvīgām ūdens rezervēm.

Atkarībā no tavām finansiālajām iespējām un dziļurbuma izveidošanas iespējām, speciālisti no Udensjums.lv tev ieteiks atbilstošāko . Apskati ūdens pastāvīgās pieveduma sistēmas ierīkošanas pakalpojumus,  ūdens spices ierīkošanas un citus pakalpojumus. Udensjums.lv!

by | Categories: Pakalpojumi |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.