BAGĀTĪGS PREČU KLĀSTS – PLANŠETDATORI, MOBILIE TELEFONI U.C. IEKĀRTAS IKDIENAS LIETOŠANAI

Feb 13, 2016

led tv 1a.lv interneta veikalaIedomājoties par savu ikdienu, to ļoti grūti iztēloties bez ikdienā lietojamām elektronikas ierīcēm. Atrodoties mājās vai darbā, mācoties un strādājot, vienmēr klāt ir vai nu portatīvais dators, mobilais telefons vai ērti lietojamais planšetdators. Ja esi nolēmis pasūtīt vienu no aktuālajām ierīcēm, apskati interneta veikala piedāvājumus, kur varēsi atrast elektronikas preces darbam un atpūtai. Pirms nopirkt vienu no šīm iekārtām, pievērs uzmanību iekārtas tehniskajiem lielumiem:

*Portatīvie datori interneta veikalā  plašā izvēlē un vairākos izmēros. Ja nepieciešams pērc datoru lietošanai mājās, izvēlies lielāku un jaudīgāku, kas atļaus veikt gan ikdienišķas darbības, gan spēlēt datorspēles. Ja portatīvais dators ir paredzēts personālā datora vietā, laba iespēja ir portatīvajam datoram pieslēgt papildus monitoru. Tādējādi būs vieglāk strādāt vienlaikus ar vairākām programmām;

*Ja portatīvais dators ir par lielu un vēlies ērti pārvadājamu iekārtu, nopērc planšetdatoru. Tie izmērā ir krietni mazāki par portatīvajiem datoriem un spēj nodrošināt pietuvinātas opcijas portatīvajiem: internets, e-pastu sarakste, dažādu dokumentu formātu apskate un citas Pirms pērc vienu vai otru iekārtu, nozīmīgi pievērst uzmanību preces parametriem:

-procesors;

-cik ilgi planšete darbosies bez strāvas padeves;

-iebūvētās atmiņas lielums;

-internets un sakaru iespējas,

un citi dati.

*Šā brīža jaunākie DVD atskaņotāju modeļi nodrošina arī savienojumu iespējas ar citām elektronikas ierīcēm, Wi-Fi , kā arī kvalitatīvā skaņu sistēma garantē labas kvalitātes un efektīgu skaņas pārraidi. DVD atskaņotāja elegantais dizains labi piemērosies TV iekārtai.Dažādu veidu televizorus vari iegādāties 1a.lv.

Mobilie un stacionārie telefoni

Elektronikas kategorijā viena no pirktākajām ierīcēm interneta veikalā ir mobilie telefoni. Tur parocīgi var atlasīt piemērotāko saviem lietošanas paradumiem un samērā ērti aplūkot tā funkcijas un tehniskos parametrus precei pievienotajā specifikācijā. Par telefonu meklē tādus tehniskos datus kā SIM karšu atbalsts, savienojamību ar ārējām ierīcēm (piemēram datoru), telefona operētājsistēmu un citas. Izsmalcinātas formas telefoni būs piemēroti gan ikdienas lietošanai, gan vairāku mobilo aplikāciju lietošanai. Interneta veikals spēj nodrošināt izdevīgu cenu piedāvājumu un ērtu preču saņemšanas veidu.

Mūsdienās saziņa ar cilvēkiem bieži notiek ar mobilo telefonu starpniecību, tomēr dažos mājokļos vēl aktuāli ir tā saucamie parastie telefoni. Pašlaik interneta veikalā var iegādāties gan lādējamos, gan klausules tipa telefonus mājai un birojam. Stacionārajos telefonos ir iespējams saglabāt līdz pat 10 numuriem un telefonu var novietot gan uz galda, gan piestiprināt pie sienas. Toties telefoni ar uzlādējamu akumulatora bloku iekļauj vairākas darbības. Piemēram zvanītāja ID noteikšana, atkārtota zvanīšana iepriekš izsauktajam telefona numuram u.c. iespējas.

Apskatietie labākos interneta veikala piedāvājumus interneta vietnē 1a.lv – mobīlie televizori, plazmas un led televizori, datortehnika u.c preces.

 

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.