Bērnu rati “3 in 1”

Jan 24, 2016

bērns

Pirms ilgi gaidītā mazuļa piedzimšanas, vecāki bieži vien mēdz sastādīt sarakstu ar precēm, kas būs nepieciešamas mazulim un viņa kopšanai. Bērnu ratus gan gluži par sīkumu nosaukt nevar – tas ir svarīgs un nozīmīgs pirkums, un ratu pareiza izvēle ir gana liela atbildība. Mūsdienās ratiņu modeļu dažādība var samulsināt, un vispiemērotākā varianta izvēle var sagādāt grūtības. Klasiskie, transformējamie, trīsriteņu, moduļveida ratiņi – katram no tiem ir savas priekšrocības.

Aplūkojot bērnu ratiņu piedāvājumus, noteikti nepieciešams atrast tādus ratus, kas būtu ne tikai ērti bērnam, bet arī tādus, kas būtu viegli vadāmi un ērti vecākiem. Ir būtiski izvēlēties ratus, kas nebūtu pārāk smagi, vai pārāk viegli – pārāk smagi rati būs neērti un apgrūtinoši jaunajām māmiņām, kam sava veselība īpaši jāsargā, savukārt, pārāk vieglu ratus būs grūti vadīt, un tie būs neparocīgi. Pērkot ratus ierēķinām arī to, ka klāt vēl nāks mazuļa svars.

Ļoti labi apzināmies, ka bērni aug ātri, tāpēc rati, ko iegādājamies, var būt piemēroti tikai sākotnējam posmam – brīdī, kad bērns sāks sēdēt, aktīvāk kustēties, būs nepieciešams iegādāties jaunus ratus. Tāpēc viens no populārākajiem bērnu ratu modeļiem, ko vecāki ļoti bieži mēdz izvēlēties, ir tā saucamies “3 in 1” rati. Šos bērnu ratiņus mēdz dēvēt arī par kombinētajiem, jo to komplektācijā ietilpst trīs veidu ratiņi, ar iespēju pārveidot un pielāgot ratus tā, lai tie būtu pēc iespējas atbilstošāki un piemērotāki bērnam.

Viens no veidiem, kā varam izmantot “3 in 1” ratus – kā klasiskos ratus (kulba). Tie ir izmantojami kā parastie kulbu rati, kas ir viens no zināmākajiem un populārākajiem ratu veidiem pasaulē vispār – piemēroti bērnam no paša sākuma, kamēr mazais vēl nesēd. Kulbas ratiem ir regulējams rokturis, ko iespējams pārlikt gan tā, ka bērns, guļot kulbā, atrodas gan tieši pretī cilvēkam, kas stumj ratus, gan pārlikt rokturi tā, lai bērns redz ratu kustības virzienā – uz priekšu. “3 in 1” ratus iespējams pārveidot arī par sēžamajiem ratiem jau lielākam bērnam – bērns brīvi sēž ratos un vēro visu apkārt notiekošo. Bērnam augot šādi rati būs daudz praktiskāki, nebūs nepieciešams iegādāties jaunus, pastaigu ratus, turklāt pāreja no gulēšanas ratos uz sēdēšanu ratos būs daudz ērtāka un vienkāršāka kā pašiem vecākiem, tā arī bērnam.

Trešais veids, kā izmantot “3 in 1” ratiņus – autosēdeklītis. Tas ir parocīgi, jo šādi nav nepieciešams tērēt naudu papildus precei, kā arī ir daudz ērtāk un vienkāršāk pārvietoties – no pastaigas ar ratiņiem uz braucienu ar auto – tas būs ļoti praktiski un ērti,

 

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.