Bigbank aizdevums bez ķīlas

Oct 19, 2015

Bigbank aizdevums bez ķīlasBieži vien cilvēki uzskata, ka, lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams ko ieķīlāt. Jāsaka, ka tā nav taisnība — ir iespējams arī aizdevums bez ķīlas. Bet kas tad īsti ir ķīla un kas var kalpot par ķīlu aizdevuma saņemšanai? Aizdevumi tiek izsniegti pret nekustāmā īpašuma vai automašīnas ķīlu, tomēr nereti iespējams ieķīlāt arī vērtslietas un cita veida īpašumu. Parasti aizdevumu ar ķīlu izvēlas, ja nepieciešama lielāka naudas summa, piemēram, Bigbank izsniedz aizdevumu pret nekustāmā īpašuma ķīlu summai līdz par 130 000 EUR.

Turpretī, aizdevumā bez ķīlas var saņemt krietni mazāku summu, tomēr to iespējams izdarīt ātrāk, neieķīlājot īpašumu un nenodarbojoties ar garu birokrātisku formalitāšu kārtošanu. Bigbank izsniedz aizdevumus bez ķīlas summai līdz pat 10 000 EUR, izvērtējot katra klienta iespējas atdot aizdevumu individuāli un nosakot maksimālo pieļaujamo aizdevuma summu. Aizdevumu bez ķīlas var saņemt ļoti ātri, tikai jāaizpilda pieteikums internetā vai jāpiezvana uz tālruni 8338 un jāļauj konsultantam aizpildīt pieteikumu tavā vietā. Vēl pastāv iespēja aizpildīt un iesniegt pieteikumu jebkurā Latvijas pasta nodaļā.

Arī aizdevuma atmaksas noteikumi ir skaidri saprotami — balstoties uz aizdevuma summu un termiņu, tiek noteiks ikmēneša maksājuma apjoms, kuru pieteikuma rakstīšanas brīdī vari pārbaudīt izmantojot aizdevuma kalkulatoru. Protams, mēs visi reizēm iekļūstam finansiālās problēmās, tādēļ, ja nespēsi atdot aizdevumu noteiktajā termiņā, iespējams rast risinājumu. Galvenais ir neklusēt un sazināties ar Bigbank konsultantiem. Ir izstrādāti dažādi risinājumi, kā palīdzēt klientiem šādās situācijās, piemēram, var piedāvāt termiņa pagarinājumu (kas samazinās ikmēneša maksājumu apjomu) vai atmaksas brīvdienas (periodu, kad maksājumi nebūs jāmaksā. Šis ir labs risinājums īslaicīgu finansiālu problēmu gadījumā).

Klienti atzīst, ka aizdevums bez ķīlas (https://www.bigbank.lv/lv/aizdevumi/aizdevumi/aizdevums-pret-ienakumiem/aizdevuma-nosacijumi) ir palīdzējis, kad pietrūkst nedaudz naudas, lai veiktu kādu neatliekamu pirkumu, piemēram, iegādātos veļas mašīnu vai ledusskapi, vai, piemēram, segtu ārstēšanās izdevumus, aizbrauktu ilgi kārotajā atvaļinājuma ceļojumā un tamlīdzīgi. Gan aizdevumam ar ķīlu, gan aizdevumam bez ķīlas ir savas stiprās puses un gadījumi, kad tos ir visizdevīgāk izmantot, un Bigbank aizdevuma bez ķīlas stiprā puse ir iespēja saņemt naudu ātri un bez liekām galvassāpēm un papīru kalniem. Neatliec sen kāroto vai nepieciešamo, un apsver maza aizdevuma priekšrocības.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.