Cik izmaksā zobu implanti?

Feb 16, 2016

zobu implanti

Situācijās, kad nepieciešama zobu aizvietošana, daļēja vai pilnīga zoba zaudējuma gadījumā, ir nepieciešams doties uz zobārstniecības klīniku, lai ievietotu zobu implantu. Mūsdienu tehnoloģijas šo procesu padara daudz patīkamāku ikvienam zobārstniecības klīnikas apmeklētājam. Lai arī zobu implantu cenas ir augstas, tomēr ikviens būs pārsteigts par rezultātu, ko sniedz zobu implanti. Vienkāršiem vārdiem runājot, zobu implants ir zoba saknes aizstājējs. Tā ir kā mākslīga zoba sakne, kas ir izgatavota no tīra, bio saderīga titāna. Noteikti daudzus uztrauc tas, ka zobu implants būtiski atšķirsies no paša zoba, tomēr mūsdienu risinājumi ļauj zobu implantiem vizuāli un arī funkcionāli neatšķirties no zoba. Vadoties pēc katra konkrēta gadījuma, izvērtējot pacienta mutes, zobu un žokļa kaulu stāvokli, tiek noteikts ārstēšanās etapu intensitāte. Adenta klīnikā pacients varēs justies ļoti mājīgi, konsultācijas laikā saņemot atbildes uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar zobu implantu izgatavošanu un ievietošanu mutes dobumā.

Implanta ievietošanas procedūra

Mūsdienās ļoti daudzi cilvēki izvēlas ievietot mutes dobumā zobu implantu. Tā ir kļuvusi par gandrīz tikpat ikdienišķu procedūru, kā, piemēram, zoba raušana. Klīnikā Adenta strādā zinoši un profesionāli zobārsti ar ilgu gadu pieredzi, kuri konsultācijas laikā spēs sniegt atbildes uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko ārstēšanas risinājumu. Pēc zoba izraušanas būs jānogaida aptuveni 3 mēneši, lai varētu ievietot implantu. Un pēc tam jānogaida vēl 3 mēneši, lai varētu atsegt implantu un būtu redzama implanta galviņa, uz kuras var būvēt nākošo kroni. Kopumā tas aizņem apmēram 6 mēnešus, vadoties pēc katra individuāla gadījuma.

Implantu veidi

Adenta klīnika piedāvā dažādu ražotāju zobu implantus, bet pārsvarā tie ir skrūves veida implanti, kas 90% gadījumos turas līdz pat 10 gadiem. Latvijā cilvēki ir ļoti iecienījuši Zviedrijā, Vācijā, kā arī ASV ražotos zobu implantus, kas izceļas ar labu kvalitāti. Konsultācijas laikā ārsts kopā ar pacientu izlemj, kuru implantu sistēmu pielietot To, kādu implantu sistēmu pielietot, noteiks tas, kāda ir pacienta kaula kvalitāte. Zobu implanti cenas vienam zobam ir apmēram 1000 eiro. Bet jāatceras, ka nebūs jāmaksā visa nauda uzreiz, jo parasti samaksa tiek veikta par etapiem, kuri ir padarīti, tādā veidā ir iespējams sadalīt maksājumus vairākās daļās.

Implanti Adenta klīnikā

Adenta klīnika Latvijā ir pieskaitāma pie vienas no prestižākajām un lielākajām zobārstniecības klīnikām Latvijā. Šeit ikviens pacients saņem individuālu pieeju un var justies kā mājās, jo Adenta klīnikas telpās mājo arī māksla, kas padara telpas mājīgākas. Klīnikas profesors praktizē zobārstniecību Latvijā jau vairāk nekā 20 gadus, tādā veidā kļūstot par šīs jomas speciālistu. Lielākā daļa Adenta klīnikas zobārstu ir arī Rīgas Stradiņa Universitātes akadēmiskais personāls, kas ļauj sekot jaunākajām tendencēm zobārstniecības jomā. Adenta klīnika piedāvā paaugstināt zobu veselību, pielietojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Zobu implantus Adenta zobārstniecības klīnikā pacientu mutes dobumā ievieto zinoši un profesionāli speciālisti, kuri noteikti spēs ieteikt labāko risinājumu un parūpēsies par Jūsu mutes dobuma veselību. Mūsdienās zobu implanti būtiski neatšķiras no zobiem, tāpēc nav jāsatraucas, ka tie atšķirsies un būs redzams, ka tas ir implants. Ja šobrīd esi sācis domāt par implanta iespējām mutes dobumā, sazinies ar Adenta zobārstniecības klīniku, dodies uz konsultāciju un saņem konsultāciju, kuras laikā ārsti Tev ieteiks labāko risinājumu, kā arī varēsiet vienoties par ārstēšanas etapiem un samaksu!

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.