Compensa mājokļa apdrošināšana

Jan 12, 2015

compensa apdrošināšana mājoklimNegribu ticēt, ka būs kāds, kas man nepiekritīs, ka tas ir īpaši patīkami – atgriezties vakarā mājās, pēc darba dienas. Nolikt iepirkuma maisiņu virtuvē, uz ātru roku pagatavot sev sviestmaizi un krūzīti tējas (vai arī ko vairāk, pēc katra patikas), ieslēgt televizoru, iekrist dīvānā un apjaust, ka darba diena ir beigusies – esmu mājās! Televizoru var aizstāt ar grāmatu, radio vai vienkārši sev tīkamu mūziku. Galvenais ir sajūta – mājas sajūta, kurā atpūsties un no jauna uzkrāt enerģiju nākamajai darba dienai. Mājas, par kuru rūpējos, cienu, ieguldu un pārdomāju savas darbības tā, lai tā būtu vide un vieta, kur jūtos vislabāk!

Un par mājām ir jārūpējas īpaši. Par to, lai tās vienmēr paliktu mājas. Pat tad, ja dotajā brīdī mājoklis tiek īrēts, vēlme parūpēties par to, lai tajā justos omulīgi un droši, ir gandrīz viennozīmīga. Kā arī nepieciešamā pārliecība par to, ka vakarā atgriežoties, mājoklis stāvēs, kur stāvējis. Par dažādām nelaimēm, kas atgadās, ir atklausīts – uguns, ūdens, zagļi un vēl sazin kas. Lieki, kreņķi, pārdzīvojumi un, protams, lieku reizi jāatver maciņš, lai novērstu izdarīto postījumu. Reizēm pietiek ar sīkumu, bet reizēm maciņā ne tuvu nepietiek, lai atjaunotu savas mājas. Un te var sākt runāt par papildu nodrošinājumu gan, lai iegūtu miera sajūtu, gan atbalstu maciņam, situācijās “ja nu”!

Compensa ir apdrošināšanas kompānija, kas varbūt nav tik zināma un populāra, bet pie saviem klientiem nāk ar skaidru redzējumu – Tavs mājoklis ir vērtība! Un pasargāt to ir būtiski! Jā, nelaimes notiek; neparedzami un reizēm arī neietekmējami no mūsu puses, bet apdrošinātājs ir gatavs nākt talkā, lai palīdzētu atgriezties ierastajā dzīvē ātrāk, atjaunot mājokli efektīvāk un pasargātu Tevi no neparedzētiem un liekiem izdevumiem. Compensa Mājas – apdrošināšanas pakalpojums, kas piedāvā polisē iekļaut nekustamā īpašuma apdrošināšanu, civiltiesisko apdrošināšanu un īpašumā, kā arī ārpus tā, esošās mantas apdrošināšanu, padomājis, kā parūpēties par gandrīz visu. Piemēram, civiltiesiskā apdrošināšana, Compensa polisē iekļauta bez maksas 1000 eiro apmērā, bet pašu polisi var iegādāties uz, maksimums, 3 gadiem, kas samazina apdrošināšanas maksājumus.

Katram, kas vēlas savu mājokli apdrošināt ar Compensa, iespējams savas apdrošināšanas polises cenu aprēķināt internetā, ievadot dažus vienkāršus nekustamā īpašuma datus. Savukārt tālāk jau katram klientam polise un tās nosacījumi tiek izstrādāti individuāli, vienojoties par vēlamāko. Šā vai tā – savu mājokli apdrošināt ir gudri! Tā ir vērtība, kas jāsargā.

apmeklē compensa.lv mājas lapu

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.