Dalder.lv – mūsdienīga sludinājumu platforma internetā

Jul 31, 2016

Mūsdienās ir grūti iedomāties, kā pirkšana, pārdošana un cita veida e-komercijas darbības varētu notikt bez interneta starpniecības. Vai nu meklējot labus darījumus, vai arī potenciālos pircējus, internets ir pirmā vieta, kur šie meklējumi tiek uzsākti. Arī Latvijā sludinājumi internetā nav nekas jauns. Cilvēki tos izmanto dažādiem mērķiem – lai pārdotu vai pirktu jaunas vai lietotas lietas, atrastu darbu vai darbiniekus, izmantotu pakalpojumus vai biznesa sadarbības iespējas un vēl un vēl.   

Pastāv dažāda veida sludinājumu portāli. Gan tādi, kas fokusējas uz konkrētu nišu (piemēram, darba tirgu), gan tādi, kuros vienuviet ievietojami sludinājumi darbam, precēm un pakalpojumiem. Tomēr cilvēki, lūkojot pēc ērtībām, vienmēr meklē jaunas platformas, kur iegādāties vai pārdot lietas vai pakalpojumus. Tieši tāpēc ir radīts jauns projekts – portāls dalder.lv, kas ļauj izvietot bezmaksas reklāmas internetā. Pakalpojums pieejams kā privātpersonām, tā arī uzņēmumiem un ietver daudz plašākas iespējas nekā piedāvā jebkurš cits līdzīgs portāls Latvijā.

Dalder ir jaunās paaudzes biznesa reklāmas platforma. Platformas galvenā funkcionalitāte ir reklāmas izvietošana, bet ar to viss nebeidzas. Portāla apmeklētāji var izmantot grupu akcijas, lai preces un pakalpojumus iegādātos ar ievērojamām atlaidēm. Tāpat arī portālā atrodami preču un pakalpojumi kuponi, dāvanas dažādiem dzīves gadījumiem un personām, izsoles un „ašā bode”, kur ikvienam, kas vēlas atbrīvoties no ikdienā nevajadzīgām lietām, tik vien kā jāievieto vienkāršoti sludinājumi.

Lai arī Dalder paver plašu pakalpojumu klāstu un reklāmas ievietošanas iespējas, platformā ir apvienoti arī vairāki citi principi, kas padara lietotāja pieredzi daudz patīkamāku. Kādā veidā? Piemēram, pateicoties ērtai filtrēšanas sistēmai un lokalizētiem sludinājumu dēļiem, lietotāji var meklēt sev interesējošās lietas un pakalpojumus konkrētās Latvijas pilsētās vai novados. Rezultātā laiku ietaupa kā pārdevēji, tā arī pircēji.

Ne mazāk svarīgi – portāls nodrošina tiešu komunikāciju starp pircēju un pārdevēju. Savstarpējā komunikācija ir svarīga jebkurā biznesā, pat, ja tie ir vienkārši sludinājumi. Tas sniedz papildus drošību kā pārdevējiem, tā pircējiem, neļaujot veikt negodprātīgas darbības (krāpniecisku darbību, nepatiesas informācijas sniegšanu par preci vai pakalpojumu u.tml.).

Reģistrēti Dalder lietotāji var ne tikai ievietot bezmaksas sludinājumus, bet arī izmantot mārketinga rīkus pārdošanas rezultātu veicināšanai. Tā noteikti ir patīkama ziņa uzņēmumiem, kas izmanto šo platformu sava biznesa vajadzībām un vēlas izmantot profesionālus rīkus auditorijas piesaistīšanai. Interesē, kā tas viss notiek? Dodies uz www.dalder.lv un reģistrējies, lai varētu izmantot visas reģistrēta lietotāja priekšrocības un padarītu savu pieredzi e-komercijā daudz patīkamāku.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.