Dāvana kā piedzīvojums

Jun 15, 2017

dāvana vecpuisimNav lielākas dāvanas par patiesi skaistām emocijām. Un tādu dāvanu var pasniegt visdažādākajos veidos, piemēram, pārsteidzot ar iespēju piedalīties kādā aizraujošā piedzīvojumā, kas atmiņā paliks vēl ilgi pēc tam.

Ja arī Tu vēlies pārsteigt ar ko oriģinālu, tad turpini lasīt un iepazīsties ar dažām piedzīvojumu dāvanu idejām.

Dāvanas vīrietim

Kā iepriecināt vīrieti? Iespēju ir daudz, bet katrā ziņā jāatrod kaut kas azartisks un izaicinošs! Piemēram, šaušana pa māla šķīvīšiem vai lidojums ar deltaplānu.

Par labu pārsteigumu var kļūt arī izbrauciens ar kvadraciklu pa dažādu grūtības pakāpju trasēm. Turklāt, ja izvēlēsies braucienu pieredzējuša instruktora pavadībā, to varēs izbaudīt arī tie, kuri iepriekš nekad nav sēdējuši pie kvadracikla stūres.

Ja dāvana iecerēta kā iespēja pavadīt laiku kopā ar draugiem, vērts apdomāt iespēju izmēģināt kādu no šobrīd populārajām izlaušanās spēlēm vai kopīgu laivu braucienu.

Tāpat lieliska piedzīvojumu dāvana, kuru var izbaudīt draugu kompānijā, ir lāzertāgs. Spriedze,  azarts un asas izjūtas garantētas!

Šie un vēl citi azartiski piedzīvojumi lieliski iederēsies dažādos dzīves gadījumos, piemēram, kad nepieciešama dāvana vecpuisim.  Ņem vērā gaviļnieka gaumi un uzdāvini viņam patiesas un neaizmirstamas emocijas.

Dāvanas sievietei

Ja meklē dāvanu sievietei, nekļūdīsies, ja izvēlēsies kādu skaistumkopšanas procedūru – īpaši lutinošu masāžu, manikīru, pedikīru vai SPA salona apmeklējumu. Lieliska izvēle var būt arī kriosaunas terapija – kriosaunas aukstie tvaiki atjauno spēku un enerģiju, kā arī stiprina imunitāti, tādēļ tās apmeklējums var kļūt par īpaši lutinošu un vērtīgu dāvanu.

Teju ikviena dāma priecāsies arī par individuālu fotosesiju un iespēju tikt pie lieliskiem fotoattēliem. Ja ir vēlme šo dāvanu padarīt vēl īpašāku, vari izvēlēties kādu no radošajām piedzīvojumu fotosesijām, kas pozitīvās emocijas noteikti tikai paspilgtinās.

Savukārt, ja ir vēlme pārsteigt ar kaut ko azartiskāku, jāizvēlas, piemēram, izjāde ar zirgu, brauciens ar SUP dēli vai aktīva atpūta Kērlinga hallē. Aizraujošas, vairākām personām paredzētas aktivitātes var kļūt arī par lielisku alternatīvu ierastajām dzimšanas dienas vai  citu svarīgu notikumu atzīmēšanai.

Dāvanas bērnam

Ikvienā bērnā mīt īsts piedzīvojumu meklētāja gars, tādēļ par izzinošām un izklaidējošām aktivitātēm viņi vienmēr ir sajūsmā! Kad mantu dāvināšana šķiet jau tik pierasta un ar kaut ko jaunu pārsteigt ir grūti, jāizvēlas kas aktīvāks – bērna vecumam un interesēm atbilstošs piedzīvojums. Piemēram, bērna balss ieraksts profesionālā ierakstu studijā piemērots tiem, kuriem patīk dziedāt, deklamēt dzeju vai spēlēt kādu mūzikas instrumentu. Savukārt tiem, kuriem tuvāka deja, par lielisku pieredzi kļūs deju nodarbības apmeklējums.

Ja dāvana iecerēta kā piedzīvojums, ko izbaudīt kopā ar draugiem vai ģimeni, jāizvēlas kāda no bērniem paredzētām piedzīvojumu spēlēm, ekskursijām vai aktivitātēm brīvā dabā. Vasaras sezonā ikviens būs sajūsmā par ūdens prieku baudīšanu.

Dāvanu kartes ikvienai gaumei

Ja tomēr plašajā piedāvājumā ir gadījies apjukt, ir vēl kāda iespēja – dāvanu kartes, kas ļaus tā saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamāko piedzīvojumu. Dāvanu kartes pieejamas dažādos nominālos, tādēļ tās ir vienkārši pielāgojamas gan atvēlētajam budžetam, gan konkrētajam notikumam. Tāpat pastāv iespēja uzdāvināt arī kādu no dāvanu komplektiem, kas sniedz iespēju izvēlēties sev tīkamāko no vairākām izvēles iespējām.

Dāvanas ir daļa no svarīgākajiem mūsu dzīves notikumiem. Pārsteidz un iepriecini, uzdāvinot neaizmirstamas emocijas – dāvanas saņēmējs to noteikti novērtēs!

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.