Dāvana Tavam auto – KAKSO apdrošināšana

May 26, 2015

kasko apdrošināšanaIr gadījies dzirdēt, ka vīrieši, piemēram, mīl un rūpējas par savu auto tikpat ļoti kā par sievu. Un lai cik neparasti šis teikums neskanētu, sievietes – neapvainojieties, auto vīrietim ir ļoti svarīgs. Jo īpaši, ja smagi un rūpīgi strādāts, lai to iegādātos, remontētu, uzturētu un kopā ar auto daudz kas piedzīvots – protams, ka viņš kļūs mīļš. Atzīšu, arī es reizi pa reizei mēdzu ar īpašu rūpību attiekties pret savu auto, bet tik nopietni, kā senajā anekdotē, kur vīrs pēc avārijas jautā nevis kā jūtas sieva, bet gan auto, gluži nav. Un tomēr – auto bieži vien tā īpašniekam ir īpašs, tam ir sava vērtība (ne tikai naudas izteiksmē) un gribas par to parūpēties īpaši – kaut vai ierīkojot kādu jaunu gadžetiņu salonā, rūpīgi to kopjot, vai iegādājoties KASKO.

Jā, KASKO var būt lieliska dāvana, ko uzdāvināt savam auto. Izdevīgas dāvanas taču ir tās, kas noder ne tikai saņēmējam, bet arī pašam dāvinātājam, ja tiek dāvināts ģimenes lokā. Nu uzdāvināji sievai virtuves kombainu – zini, kāds gardums, pagatavots ar to, tiks arī tev. Uzdāvināji savam auto KASKO – esi pārliecināts, ja gadīsies ķibele vai negadījums – būs dāvana gan pašam (mazāk izdevumu), gan auto (kvalitatīvs un ātrs remonts).

Var jau pajokot tēmā, bet ja nopietni – KASKO ir noderīga kā auto, tā pašam, tā visai ģimenei – pie negadījuma necietīs viss budžets, un sieva tomēr tiks pie kārotā kažoka. Apdrošināšanas kompāniju Latvijā ir daudz un auto apdrošināšanu piedāvā gandrīz ikviena. Jāsaprot tikai – kura piedāvā atbilstošāko Tavām un auto prasībām – tā lai dāvana sanāk pēc iespējas labāka. Piemēram, Compensa KASKO – auto noteikti spiegtu no sajūsmas, tāpat kā sieva par kažoku, saņemot šādu dāvanu no sava īpašnieka. Tā kā Compensa KASKO apdrošināšana nodrošina aizsardzību gadījumos, ja auto tiek aizdzīts vai bojāts, neatkarīgi no tā, vai, bojājumi radušies paša vainas dēļ, vai kāda cita darbības rezultātā, Compensa KASKO nodrošina pret tādiem riskiem, kā CSN, dabas stihijas (vētras bojājumi, zibens spēriens, krusas radītie bojājumi), uguns radītie bojājumi, priekšmetu radītie bojājumi (uzkrītot uz auto), nekvalitatīva ceļa seguma radītajiem bojājumiem (piemēram, iebraucot bedrē), citu personu ļaunprātīgu rīcību (ja nu no rīta atrodam auto ar izsistu kādu no logu stikliem), stiklu plīsumu (ieplīsumu) gadījumos, dzīvnieku nodarītajiem bojājumiem.

Kopumā – pret visiem iespējamajiem bojājumiem, kas ikdienā var atgadīties ikvienam – kā auto, tā vadītājam, braucot ar auto. Compensa KASKO piedāvājums rūpējas arī par diennakts palīdzības servisu uz ceļa (ziemā jo īpaši super), lai novērstu ķibeli, kas traucē turpināt ceļu, vai vismaz nogādātu servisā, ja ķibeli tik viegli novērst nav iespējams.

 

by | Categories: Ziņas | Tagged: , |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.