Ziemassvētku mēnesī apdāvini draugus, radus un kolēģus

Dec 15, 2013

dāvanas interneta veikals 220.lvPošanās Ziemassvētku vakaram ir daudz laika patērējošs uzdevums, jo īpaši, ja ģimenē ir jaunākas ģimenes atvases. Rotājumi un eglītes sarūpēšana ir sīkums salīdzinājumā ar dāvanu pirkšanas procesu. Tā bieži aizņem teju visas brīvdienas. Lai iepirkšanās būtu ērta un ātra, izmanto internetā apkopotās radošās idejas dāvanām Ziemassvētkos.

Ziemassvētkos uzdāvini sen kārotas dāvanas mazākajiem svētku svinētājiem

Domājot par dāvanas pirkšanu mazākajiem, allaž noderīgas ir attīstošās rotaļlietas un spēles. Par piemēru, modelēšanas plastilīns, attīstošās puzles , bagātīgi attīstošo spēļu komplekti utt., kas būs praktisks līdzeklis bērnam attīstoties.

Atsaucot atmiņā bērnības atmiņas, vecāki ar smaidu atceras nobraucienus ar ragavām no parka vai pagalma kalniņiem. Pašlaik ragavas veikalos ir plašā piedāvājuma klāstā, sākot no vienkāršiem paliktņiem un beidzot ar sporta tipa ragavām ar ar bremzēm un stūri. Joprojām populāras ir standarta koka ragavas . Šobrīd ir iespēja nopirkt vairāku veida ragavas:

  • krāsaini Ābolīša paliktņi;
  • ragavas ar rokturi un stūri;
  • koka ragavas un aukstumizturīgas plastmasas ragavas ar metāla sliedi .

Šķiet, ka bērniem ir samērā viegli atrast attiecīgu Ziemassvētku dāvanu. Viņi iepriekš sagatavo dāvanu sarakstu Ziemassvētku vecītim ar neviltotām cerībām, ka kādu no tām arī saņems. Dāvanu saraksta pirmajās vietās parasti atrodamas dažādas populāras spēles un spēļmantas, bērnības hobiju lietas u.c. Ja ar kāroto dāvanu sarakstu dalīsieties ar tiem, ar ko plānojat sagaidīt Ziemassvētkus,, dosiet izdevību veicināt nebeidzamu pārsteigumu bērna emocijās. Allaž aktuāli puišu dāvanu sarakstos ir dažādi Lego, dzīvnieku figūras, automašīnas ar vairākstāvu garāžām, taču meitenēm lelles un leļļu mazuļi, magnētiskā tāfele radošiem zīmējumiem, mazās saimnieces iepriecinās spēļu trauku servīzes tējas un kafijas pasēdēšanai un citas vecumam aktuālas spēļmantas. Ja ģimenē ir 2 bērni, tad droši var dāvināt spēļu veikalu, kas bērnus spēs aizraut!

Jautras un interesantas dāvanas Ziemassvētkos pusaudžiem

Ziemassvētku dāvanas skolēniem ļoti atšķiras no jaunāko atvašu dāvanu sarakstā pieminētajām. Pamatskolas vecuma bērni vairāk kāro dažādas kulta preces, kas ir lielākai daļai viņu vienaudžu. Plašā sortimentā radošas dāvanas skolēniem. Dažādas erudīcijas galda spēles, Gudrais plastilīns izklaidei , meitenēm rotu veidošanas komplekti radošām radošiem procesiem un citas Ziemassvētku dāvanas.

Noderīgas dāvanu idejas Ziemassvētkiem var sameklēt interneta veikala piedāvātajā TOP preču ceļvedī.

 

 

by | Categories: Dāvanas |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.