Domājam par rudeni laicīgi – Kancelejas preces

Jul 13, 2015

Skolēniem tik gaidītais vasaras brīvlaiks jau sen kā sācies un jau lēni virzās uz noslēguma pusi. Pavisam drīz, ne paspēsim attapties, jau rudens, asteres, gladiolas, lielāki un mazāki skolnieciņi, kas puķēm rokās dodas uz skolu pirmajā septembrī. Kamēr skolēni vēl priecīgi var izbaudīt vasaras brīvdienu atlikušo daļu, vecākiem pamazām jāsāk rūpēties par to, lai viņu skolēnam, atsākot jauna mācību gada gaitas, skolas somā būtu viss nepieciešamais veiksmīgam un arī patīkamam mācību procesam. Un tad, ja gaidīts līdz pēdējām augusta nedēļām, nākas stāvēt garās rindās pie kancelejas preču veikaliem, jāizvēlas tas, kas palicis pāri pēc tam, kad tikts līdz plauktam. Ne īsti vairs izvēles, ne labāko piedāvājumu – jāsamierinās gan ar cenu, gan piedāvājumu.

Tomēr, ne visur! Kāpēc gan neatbrīvot sevi no liekām galvassāpēm staigājot pa veikaliem, meklējot pareizo burtnīcu, kladi vai jebkādus citus piederumus skolai? Viss ļoti vienkārši – paaicināt blakus savu skolēnu (kuram pavisam noteikti ir teikšana par to, kādus skolas gaitu darbarīkus viņš vēlas), izvēlēties kādu no interneta veikaliem, kas piedāvā kancelejas preces, izskatīt piedāvājumu, salikt visu virtuālajā groziņā un gaidīt kad viss nepieciešamais tiks piegādāts tieši uz mājām. Izklausās vienkārši, vai ne? Un tieši tā tas arī ir.

Katru gadu saviem diviem mazajiem skolniekiem sapērku lietas internetā. Mierīgi un bez steigas piesēžamies kopā pie datora un izvēlamies visu kas nepieciešams – gan klades un burtnīcas, penāļus un rakstāmrīkus, kas tajā liekami, gan otiņas, flomāsterus, krāsu zīmuļus un citus nepieciešamus sīkumus. Arī pēdējo skolas somu iegādājāmies interneta veikalā 220.lv. Kopumā viss tiek iegādāts vienā interneta veikalā – piedāvājums ir plašs, cenas pat ļoti saprātīgas. Vislabāk sākt jau tagad, vasaras vidū, kad pieejamas dažādas akcijas, atlaides, īpašie piedāvājumi. Tad visu izdodas sapirkt gana saprātīgās cenās tā, ka kopsumma nesasniedz nesamaksājamus apmērus. Tā iespējams pie reizes vēl iegādāties mājās nepieciešamus kancelejas sīkumus, jo arī mājas kārtībā rakstāmrīki, krāsojamie rīki un vēl šis tas ir nepieciešams. Un galvenais – piegāde. Arī gluži demokrātiskā cenā viss izvēlētais tiek piegādāts uz mājām, bet bērniem atpakošanas prieks, apskatot katru jauno, skolai iegādāto, lietu. Tas nekas, ka iepriekš jau viss internetā redzēts un pašu noskatīts – saņemtais sūtījums izraisa pozitīvu prieku.

 

by | Categories: Ziņas |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.