Ecorent piedāvā busu nomu.

Apr 12, 2014

ecorent.lv mikroautobusu noma.lvJa dodaties kādā ceļojumā vai pārbraucienā lielākā draugu pulkā, tad allaž ir aktuāls jautājums par to, kā visus draugus savākt vienkopus, lai viens no otra nepazustu. Ecorent piedāvā busu nomu, jo tas ir viens no ērtākajiem šāda veida ceļojumu veidiem. Busu noma, protams, nav izdevīga gadījumos, ja savs minivens pieder jau pašiem ceļotājiem, taču gadījumā, ja šāds transportlīdzeklis nav neviena īpašumā, tad noma ir ideālākais risinājums. Mikroautobusos arī ir vairāk vietas, tādējādi nebūs jāsaspiežas, kas ir īpaši neērti, ja ir veicami tāli pārbraucieni, vēl jo vairāk tad, ja braucienā piedalās arī bērni.

Kas piedāvā šādu iespēju?

Ecorent piedāvā busu nomu, kas, ņemot vērā to, ka šāda veida transportlīdzekļi tiek uzskatīti par ģimenes automašīnām, jo ir ietilpīgi un ērti vadāmi, ir ideāls risinājums gadījumos, ja nepieciešams doties tūrisma braucienā ar ģimeni vai  lielākā draugu pulkā. Busu noma tiek piedāvāta, lai Jūsu ceļojumu padarītu maksimāli ērtu un izdevīgu, jo viens no svarīgiem ceļojuma komforta noteikumiem ir ērts pārvietošanās veids plašā braucamrīkā, kurā vietas pietiek visiem un nav jāsaspiežas.

Cena.

Mikroautobusu noma būs nedaudz dārgāka, taču summa izlīdzinās, ja automašīna ir pilna, tādējādi baudīsiet komfortu par pieņemamu cenu, neraizējoties par to, ka brauciena beigās maciņš varētu būt tukšs. Auto iznomātājam jāmaksā tikai par auto nomu, jo visus pārējos izdevumus, kas saistīti ar automašīnas lietošanu, nomas periodā sedz klients. Šādos izdevumos ietilpst degviela un tamlīdzīgi izdevumi, kā arī bojājumu novēršana, ja tāda radusies.

Ekstras.

Auto iznomātāji parasti piedāvā arī dažādus papildus piedāvājumus ar kurām braucienu padarīt ērtāku un patīkamāku.  Par papildus maksu var iznomāt arī auto sēdeklīšus mazajiem, jumta bagāžniekus gadījumam, ja esat sadomājušo braukt slēpot vai jāpārvadā lielāka gabarīta bagāža, GPS lai nenomaldītos un tādējādi nesabojātu brīvdienas, kā arī vēl dažādus it kā sīkumus, bet tomēr noderīgas lietas, kas ceļojumu padara patīkamāku un ērtāku, lai klients atgrieztos apmierināts un turpmāk izmantotu tikai konkrētās firmas pakalpojumus.

by | Categories: Pakalpojumi |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.