ELEKTRONIKA DARBAM UN ATPŪTAI

Jan 21, 2014

Planšetdatori

Nereti savu dzīvi ir sarežģīti iedomāties bez dažām elektronikas iekārtām, kas noteikti sekmē komunikāciju ar cilvēkiem un konkrētus darba uzdevumus. Pie mūsdienu svarīgākajām ierīcēm var uzskatīt datorus un mobilos telefonus, tie lieti noder gan ikdienai, izklaidei un biznesam. Pirms pirkt kādu no iepriekš minētajām ierīcēm, vērs vērību būtiskajam:

Dodies, lai uzzinātu vēl!

*elektronikas preces sadaļā lielā izvēlē neskaitāmi portatīvie datori lietošanai ikdienā un darbam ;
*Ja meklē mazāku iekārtu par portatīvo datoru, kuru varētu būtu ērti pārvadāt, pērc planšetdatoru. Tie izmērā ir krietni mazāki par portatīvajiem datoriem un spēj nodrošināt ļoti pietuvinātas funkcijas portatīvajiem: internets, e-pastu sarakste, dažādu dokumentu formātu apskate u.c. Pirms iegādājies vienu vai otru iekārtu, nozīmīgi pievērst uzmanību iekārtas tehniskajiem datiem:
-procesora kodolu skaits;
-planšetdatora baterijas darbības ilgums;
-iebūvētās atmiņas kapacitāte un paplašinātās atmiņas opcija;
-interneta, Wi-Fi u.c. savienojamības iespējas,
un citi dati.
*DVD atskaņotāji ir laba elektroniska iekārta, ar kuru ir iespējams organizēt filmu maratonu privātajā kino zālē.
Dažādas funkcionalitātes telefoni
No elektronikas saraksta precēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo to var izmantot ne tikai ātrai saziņai, bet arī atpūtai un nelieliem darbiem. Svarīgākās tehniskās norādes, kam pievērst uzmanību: telefona atmiņas kapacitāte un operētājsistēma, procesoru kodolu skaits un citasBieži interneta veikalā varēsi atrast plašu mobilo telefonu sortimentu no pasaulē atpazīstamiem ražotājiem. Tagad populārie viedtelefoni nodrošina neskaitāmas darbības, kas atvieglina ikdienu. Piemēram, sava e-pasta organizēšana, laika ziņu aplikācija, sazināšanās programmas kā Skype u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību iekārtas tehniskajiem lielumiem:
*mobilā telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;
*savienojamība ar citām iekārtām (Wi-Fi, Bluetooth);
*telefona procesora kodolu skaits skaits un operētājsistēma, kas kopumā ātru telefona darbību un funkcionalitāti.
Mūsdienās attālinātā komunikācija ar cilvēkiem bieži notiek ar mobilo telefonu starpniecību, taču dažos mājokļos joprojām aktuāli ir t.s. klasiskie telefoni. Tagad interneta veikalos vari nopirkt gan stacionāros, gan arī uzlādējamus telefonus mājai vai birojam. Klausules tipa telefoni ir stiprināmi kā pie sienas, tā noliekami uz plauktā. Ja ir telefona numuri, uz kuriem zvani visbiežāk, var saglabāt telefona atmiņā. Integrētajā telefonu grāmatā var tikt saglabāti līdz 10 telefonu numuriem. Taču pārnēsājamiem telefoniem ir vairākas opcijas. Dažas no būtiskākajām: zvanītāja ID noteikšana, atkārtota zvanīšana iepriekš izsauktajam numuram u.c. opcijas.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.