Ērti pieejami sporta klubi Rīgā

Aug 27, 2015

Cilvēki, kuri nolēmuši apmeklēt sporta klubu, bieži vien saskaras ar problēmu, ka nevar atrast sev ērti pieejamu sporta klubu Rīgā. Lielākā daļa no tiem izvietoti neizdevīgās vietās – industriālajos rajonos, burzmainos iepirkšanās centros vai pat pilsētas nomalēs. Lai tur nokļūtu, ceļā jāpavada daudz laika, ko varētu veltīt ģimenei vai atpūtai. Tomēr Rīgā jau ilgu laiku savus pakalpojumus sniedz sporta klubs „Atlētika”, kas ieguvis klientu atsaucību tieši tādēļ, ka tam ir daudz filiāļu, kas izvietotas tieši dzīvojamajos mikrorajonos. Šo plašo ģeogrāfisko pieejamību un tuvumu dzīvojamo māju grupām prot novērtēt tā Rīgas iedzīvotāju daļa, kas par savām mājām sauc milzīgos daudzstāvu džungļus.

Sporta klubi „Atlētika” ir atvērti gandrīz visos Rīgas mikrorajonos  – Āgenskalnā, Juglā, Imantā, Zolitūdē, Mežciemā, Ķengaragā, arī Rīgas Centrā un pat guļampilsētā Jelgavā, kurā dzīvo liela daļa Rīgā strādājošo. Katram ir iespēja izvēlēties savai dzīvesvietai tuvāko klubu, lai ērti un netraucēti tā apmeklējumu iekļautu savās dienas gaitās. Jūs variet apmeklēt klubu agri no rīta pirms darba, ja esat cīrulis un mīlat celties līdz ar sauli. Bet, ja patīk no rītiem pagulēt un lielāku aktivitāti jūtat tieši vakaros, pēc darba dienas pa ceļam uz mājām variet sporta klubā izlādēt dienas gaitā sakrāto negatīvo enerģiju un pārvērst to pozitīvās sajūtās. Ja jūsu dienas režīms ir mainīgs un brīvs, arī pusdienlaikā droši variet doties uz klubu, lai padedzinātu kalorijas. Atliek tikai izvēlēties savam dzīvesveidam un aktivitātes periodiem atbilsošāko sporta kluba abonementa veidu un to iegādāties. „Atlētika” saviem klientiem abonementus piedāvā iegādāties pavisam ērtā veidā -  sporta kluba mājas lapā.

Daudzas no šīm kluba „Atlētika” Rīgas filiālēm būs ērtas ne tikai Rīgas iedzīvotājiem, bet arī tiem, kuri uz galaspilsētu dodas strādāt no Pierīgas. Ļoti labā vietā ir „Atlētika” centri Juglā, Mežciemā un Imantā. Tie ir pa ceļam, braucot ārā no Rīgas dažādos virzienos. Kluba apmeklējumu variet apvienot ar lielveikala apmeklējumu pirms izbraukšanas no galvaspilsētas un mājupceļa. Tā ir lieliska iespēja sporta klubus Rīgā izmantot to ciemu vai piepilsētu iedzīvotājiem, kuriem savā dzīvesvietā nav izveidoti šādi klubi.

Lai gan pedējā laikā arvien lielāku popularitāti gūst fiziskās aktivitātes svaigā gaisā un brīvā dabā, joprojām liela daļa aktīvo sportotāju labāk izvēlas darboties sporta klubos. Tas bieži vien saistāms ar rakstura iezīmēm. Sportošana brīvā dabā ir individuāla nodarbe, jo pagaidām ir maz sporta klubu, kas vada treniņus brīvā dabā. Bet, lai individuāli regulāri tenētos, jābūt motivētam, mērķtiecīgam, punktuālam un neatlaidīgam. Sporta klubā visus šos aspektus palīdz izpildīt labs treneris, personāls un treniņu biedri. Ir stimulējoša vide, atbalsta personas, zināms grafiks, par kuru jau veikta priekšapmaksa. Daudzi aktīva dzīvesveida piekritēji tikai šādā veidā var saniegt savus izvirzītos sportiskos mērķus. Un tas nav nekas peļams, jo sports jau izsenis ir tas, kas cilvēkus vieno, veido draudzību, veselīgu konkurenci. Nodarbības sporta klubā ir lielisks veids kā būt kopā ar līdzīgi domājošajiem.

by | Categories: Skaistumam | Tagged: , , |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.