Esi iegādājies auto, bet nezini, kā to apdrošināt? Noskaidro tūlīt pat!

Jun 18, 2016

apdrošināšana 4Ikvienu transportlīdzekļa īpašnieku uztrauc tā stāvoklis un drošība, tāpēc arī radīti vairāki apdrošināšanas uzņēmumi, kas piedāvā dažādus izdevīgus darījumus, lai visiem auto īpašniekiem būtu patīkami doties ceļā, neuztraucoties ne par ko.

Pati pirmā apdrošināšanas polise, kuru Tev nāksies nokārtot, būs OCTA, jo tā ir obligāta un to iespējams izlasīt arī valsts likumos. OCTAS polises iespējams noformēt gan internetā, gan arī dodoties pie konkrētās apdrošinātāju sabiedrības. Lai varētu atrast sev maksimāli piemērotu un patīkamu piedāvājumu, klientiem sniegta iespēja saņemt lētas OCTAS ar internetā izvietotu kalkulatoru palīdzību, kuri aprēķinās un atradīs katram klientiem piemērotāko! Šogad pieejami jauni noteikumi, kuri nodrošina iespēju saņemt jaunu rezerves riepu, degvielu vai evakuatora palīdzību, ja gadījusies nelaime uz ceļa, tas nozīmē, ka atlīdzība netiks sniegta naudas veidā, bet gan dažādu darbību formā (transportēšana, taksometra izsaukšana utt.). Klients var iepazīt visus šos noteikumus internetā un pēc darījuma noformēšanas mierīgi baudīt ikdienu un izbraucienus, nebaidoties no kādas aizķeršanās.

Lai nodrošinātu palīdzību sev arī dabas katastrofu, zādzību vai citu nepatīkamu apstākļu gadījumā, nepieciešams brīvprātīgi izvēlēties vēl papildus apdrošināšanu, piemēram, KASKO. Noskaidrot KASKO cenas (

https://www.manapolise.lv/kasko) nav grūti, jo savam transportlīdzeklim to palīdzēs noskaidrot īpašs KASKO kalkulators, kurā vajadzēs vien ievadīt prasītos datus un informāciju. Galvenie ietekmējošie faktori ir automašīnas vecums, marka un arī jaunākā tiesīgā lietotāja vecums, kā arī citi svarīgi punkti, kurus iespējams noskaidrot tam paredzētajās mājaslapās. Noteikti jānoskaidro arī gadījumi, kad var atteikt šādas polises apdrošinājuma izmaksu, piemēram, ja CSN noticis, neievērojot luksofora gaismas signālus vai citus satiksmes noteikumus.

Ir svarīgi būt informētam par visu, kas attiecas uz konkrētās polises noformēšanu, jo tikai tā varēsi būt drošs, ka netiks atteikta palīdzība brīdī, kad tas izrādīsies ļoti nepieciešams. Iegādājoties KASKO polisi, jānoskaidro arī noteikumi, kas piemēroti, lai to būtu iespējams saņemt – skaņas signalizācija, imobilaizers un citas svarīgas detaļas, kas garantēs maksimālu drošību.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.