Estētiskās injekcijas mūsu skaistumam

Nov 24, 2014

Jauni un skaisti vēlamies būt mēs visi. Ir pat tādi cilvēki, kuri paniski baidās no tās dienas, kad savā sejā ieraudzīs pirmo krunciņu un sapratīs, ka jaunība ir pagājusi. Taču, vēlamies teikt, ka jaunība ir visai relatīvs jēdziens. Viss ir atkarīgs no tā, kā jūtamies – citi jūtas jauni un sprigani 60 gados, citiem ir dažādas veselības problēmas un rūpju nasta nospiedusi uz ceļiem 30 gados. Un ir arī cilvēki, kuri noveco pakāpeniski, kā tas dabā ir iekārtots. Veidu, kā uzlabot savu ķermeni un garu ir ļoti daudz, gan dabas dotie, gan ķīmiski izstrādātie. Krēmi, uztura bagātinātāji, veselīgs dzīvesveids ir tikai neliela daļa no tā, ko varam darīt, lai aizkavētu vecuma izpausmju rašanos sejā. Bet ko darīt, kad tās jau ir radušās?

Estētiskās injekcijas

Diena, kad sejā tiek atrasta pirmā krunciņa – acu vai lūpu kaktiņos, virs augšlūpas, pierē, vai kur citur, daudziem saistās ar vienu no lielākajām traģēdijām mūžā, jo tas nozīmē, ka laiks sāk tecēt uz otru pusi. Pasaule viens no populārākajiem veidiem, kā mazināt grumbu rašanos un izlīdzināt esošās krunciņas, ir  botulīna, jeb estētiskās injekcijas. Latvijā tas vēl nav tik populāri, taču pasaulē šo metodi izmanto daudzi, lielākoties dažādas sabiedrībā pazīstamas personības – aktieri, mūziķi, sabiedrības dāmas un arī kungi. Jā, izrādās, ka ari vīrieši baidās no novecošanas. Botulīna injekcijas parasti tiek veiktas desmit punktos un procedūra neiet ilgāk par desmit minūtēm.  Pēc tās veikšanas, cilvēks var mierīgi doties savās ikdienas gaitās, tiki būs jārēķinās ar nelielu pietūkumu pirmās dienas.

Kam vēl izmanto botulīnu?
Ņemot vērā to, ka botulīns ir toksīns, kas var būt arī nāvējošs un to rada baktērija, kas dzīvo nepareizi uzglabātos gaļas produktos, automātiski rodas jautājums – kā to vispār var izmantot iekšķīgai lietošanai. Daudzus vēl vairāk pārsteigs fakts, ka sākotnēji botulīnu sāka izmantot medicīnā cerebrālās triekas, hiperhidrozes, kakla muskuļu vājuma un daudzu citu slimību ārstēšanā. Kā skaistumkopšanas līdzekļi, botulīnu izmanto gandrīz 15 gadus no 25, kurus tas ir zināms gan ārstiem, gan kosmetologiem.

Sabiedrības viedoklis.

Sabiedrībā viedokļi dalās par to, cik ļoti botulīns ir veselību uzlabojošs un skaistumu saglabājošs. Tiem, kuri kosmetoloģiskos nolūkos izmanto botulīna injekcijas, noteikti ir jāzina robeža, kad uz laiku piebremzēt, jo seja sāk izskatīties pārāk sintētiska. Tā gluži vienkārši vairs īsti labi nekustās, jo ir zudusi muskuļu darbība, kas veido sejas mīmiku un plastiku. Tā ir sastingusi un izskatās pat mazliet uzpampusi. Šeit būtu darbs kosmetologiem un ārstiem, kuri šīs injekcijas veic. Māksla pārliecināt cilvēku par to, kas ir labāk un kas sliktāk, tomēr ir ļoti vajadzīga un pacients beigās būs pat pateicīgs, taču, bieži vien šos faktorus aizēno nauda, jo šīs injekcijas nav lētas. Taču tie, kuri botulīna injekcijas izmanto veselības uzlabošanas nolūkos, noteikti ir savādāks viedoklis – beidzot ir atvieglotas cilvēku fiziskās mocības un var sākties pilnvērtīga dzīve. Botulīns apslāpē impulsu nodošanu dažādām nervu zonām, kas var radīt pastiprinātu svīšanu, plakstiņu raustīšanos un arī šķielēšanu.

Estētiskās injekcijas ir lielisks veids, kā uzlabot savu ārējo izskatu, taču, kā jau jebkurai procedūrai, kas ietekmē veselības stāvokli un ārieni, ir nepieciešams uzklausīt speciālistu domas un viedokļus, lai pārliecinātos, ka izvēlētais procedūras veids tiešā ir atbilstošākais.

Informācijas avots: http://www.botulinainjekcijas.lv/

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.