Gaisa mitrinātājs atsauksmes

Oct 24, 2015

gaisa-mitrinatajs

Brīdī, kad sausums mājoklī kļūst jau par apgrūtinājumu un traucēkli veselībai (ziemas sezonā tas ir īpaši izplatīti), laiks domāt par gaisa mitrinātāja iegādi. Tad nu meklējam internetā visdažādākos risinājumus – gan cenu, modeli, skatāmies pēc dažādiem kritērijiem. Viens no veidiem, kā labā orientēties piedāvājumu džungļos – meklēt un lasīt atsauksmes internetā. Kāds jau kaut ko iegādājies, novērtējis, aprakstījis. No tā arī mēs saprotam, kas būs noderīgs, labs un kvalitatīvs mūsu mājoklim.

Iesākumā saprotam to, kas mums būs patiešām nepieciešams, jeb, ko vēlamies sagaidīt no iegādātā gaisa mitrinātāja – cik liela ir mūsu telpa, kur gaisa mitrinātāju paredzēts novietot, kādu gribēsim klusuma līmeni – vai ir būtiski, lai tas būtu kluss, vai arī skaņai nav nozīmes.

Palasot atsauksmes un ieteikumus par to, kā mitrināt gaisu telpā, rodas jautājums – kāpēc cilvēki izvēlas tik sarežģītus un ikdienu apgrūtinošus risinājumus, ja daudz vienkāršāk patiešām atvēlēt nelielu naudas summu, un iegādāties pavisam vienkāršu ierīci. Piecas ūdens bļodas, kas ievietotas pa visu telpu nedos vajadzīgo rezultātu, turklāt pārvietošanās pa telpu kļūs daudz apgrūtinošāka, nerunājot par to, ka ciemiņus šādā telpā taču nevedīsim. Savukārt, kāds stūrītis, kas atvēlēts eleganta paskata gaisa mitrinātājam būs pavisam cita lieta.

Zinātāji, kas jau iegādājušies gaisa mitrinātāju, lai risinātu sausā gaisa problēmu mājoklī, norāda, ka būtisks patiešām ir klusuma līmenis, lai telpā pašam būtu patīkami uzturēties un ierīce netraucētu naktsmieram. Tāpat, kā būtisks tiek norādīts ūdens trauka tilpums, un tas, kāda izmēra telpai gaisa mitrinātājs paredzēts. Pērkot gaisa mitrinātāju noteikti apzinām savas telpas izmērus un izvēlamies tādu ierīci, kas nodrošinās gaisa mitrināšanu visai telpai.

Savukārt tie, kas jau iegādājušies šādas ierīces, norāda – cenai lielu uzmanību pievērst nevajadzētu. Labi darbosies gan tās ierīces, kas nav pārāk dārgas, gan arī tās, kuru cena būs augstāka – te izvēle vairāk atkarīga no dažādām papildus funkcijām un iespējām, ko gaisa mitrinātājs var piedāvāt. Tāpat, pirms pirkšanas var painteresēties par filtriem – to esamību, nomaiņu, cenu un citus būtiskus sīkumus. Vari iegādāties gaisa mitrinātājus šeit http://220.lv/lv/majai_un_remontam/klimata_kontrole/gaisa_attiritaji_mitrinataji_sausinataji/gaisa_mitrinataji

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.