Gultas veļas izvēle!

Sep 19, 2016

gultas veļaLatvijas tautai pirms daudziem gadiem radās viens bieži izmantojams teiciens: “Kā klāsi, tā gulēsi”.  Tas ir ļoti pareizs teiciens, pat – ja tas būtu jāpiemēro burtiski. Patiesi, miega un mūsu atpūtas kvalitāte ir atkarīga no tā, kā un kādā gultā guļam. Svarīgākais uzdevums ir gultas veļai. Tai ir ļoti svarīgi pievērst pietiekamu uzmanību.

Vairumā gadījumu, apmeklējot vienu vai otru gultas veļas veikalu, pārsteidz izvēles pārpilnība un dažādas krāsas. Lai galva nesagrieztos, labāk koncentrēties un meklēt augstas kvalitātes gultas veļu. Reizēm, mums pērkot svarīgus pirkumus, maldina izskats, un mēs vienkārši aizmirstam domāt par to, ka lieta, ko pērkam atbilst mūsu kvalitātes kritērijiem. Ar gultas veļu ne reti notiek tā pat, tāpēc vispirms, ja Jūs meklējat augstas kvalitātes gultas veļu, izvēlēties rūpīgi un nesteidzieties.

 Iepazīstiet audumu

Svarīgākie kritēriji, izvēloties gultas veļu ir tās kvalitāte. No gultas veļas auduma ir atkarīga Jūsu atpūta un miega kvalitāte. Mēs visi zinām, ka slikti izgulējušies esam īgni, nelaimīgi, viegli aizkaitināmi, bet par attieksmi pret darbu pat domāt neizdodas. Tāpēc ir ļoti svarīgi, ka gultas veļai ir augsta kvalitāte un tā ir piemērota labai atpūtai. Vislabāk ir izvēlēties dabīgus audumus, kas ir ne tikai lieliski piemēroti atpūtai, bet arī nekaitē Jūsu ķermenim. Naktī mēs atpūšamies un varam nepamanīt, ka gultas veļa bijusi alerģiska un no tā rodas izsitumi vai nieze. Ja konstatējat, ka pēc miega ķermenim ir diskomforta sajūta, iespējams Jūs izmantojiet sliktas kvalitātes gultas veļu. Sintētiskie audumi – viens no šiem variantiem, kas var izraisīt alerģiju. Vislabāk izvēlēties 100 proc. kokvilnas vai lina gultas veļu un baudīt kvalitatīvu un veselīgu miegu.

Esiet uzmanīgs ar sīkumiem

Vēl viens ieteikums, izvēloties gultas veļu ir saistīts ar komplekta sastāvdaļām. Ļoti bieži ir gadījumi, kad cilvēki izvēlas sev tīkamu gultas veļu, taču mājās pamana, ka komponentu kopums neatbilst viņu kritērijiem. Piemēram, jums ir nepieciešama sega un divi spilveni. Tādā gadījumā, jums veikalā jāmeklē tieši  šo komplektu. Noteikti izlasiet par sastāvdaļām etiķetē. Tāpat apskatiet vai gultas veļas komplektā ir gultas pārklājs. Bieži vien tas nav pilnīgi sakomplektēts, tāpēc var būt nepieciešams rūpēties par to atsevišķi. Tāpat neaizmirstiet pārliecināties, ka gultas veļa der Jūsu nepieciešamajiem izmēriem. To visu labāk pārbaudīt  vēl veikalā, lai, nopērkot dārgu veļu, Jums nenāktos vīlies par savu pirkumu.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.