Hostings Latvijā.

Jul 14, 2014

labs hostings no garmtech.lv latvijaInternets 21. gadsimtā nozīmē daudz vairāk kā mēs varētu iedomāties. Ar tā starpniecību mēs ne tikai no rītiem izlasām jaunākās ziņas, bet arī šādā veidā tiek nodrošināta maksājumu karšu darbība veikalos un daudz dažādi citi darījumi, kas notiek ikdienā kuriem mēs nepievēršam lielu uzmanību, jo ir pierasta lieta, taču, bez interneta tie nebūtu iespējami. Visām interneta vietnēm, kas atrodamas globālajā tīmeklī ir savas mājas, kas tiek sauktas par serveri. Servera nodrošinātāji saviem klientiem piedāvā pieeju internetam 24 stundas diennaktī , 7 dienas nedēļā visu cauru gadu.

Kas ir hostings?

Hostings ir mājas lapas izvietošanu uz servera, kas nodrošina lapas piekļuvi internetam 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā, visu cauru gadu. Ņemot vērā to, ka servera iegāde un uzturēšana nozīmē diezgan lielu finansiālu ieguldījumu, tad, lielākoties, izdevīgāk serveri ir īrēt nekā iegādāties pašam, taču šis lēmums jāpieņem mājas lapu īpašniekiem un veidotājiem. Tas ir iemesls kādēļ daudzi labprātāk izvēlas izmantot profesionālus hostinga pakalpojumus, kas nodrošina nepārtrauktu mājas lapu darbību. Hostinga pakalpojumu sniedzēji aicina klientus orientēties ne tikai uz cenu, bet uz kopējo piedāvājumu, jo ne vienmēr lētākais nozīmē izdevīgāko un dārgākais atbilstošāko. Lētākais hostinga pakalpojumus bieži vien nespēj nodrošināt kvalitatīvāko risinājumu, kas atbilstošs konkrētās vietnes vajadzībām.

Kas nodrošina hostinga pakalpojumu Latvijā?

Hostinga un citur IT pakalpojumus vairāk kā 5000 klientiem Latvijā jau no 2001. gada nodrošina GARM Technologies, kas visu šo gadu gaitā ir kļuvis par vienu no populārākajiem šāda veida pakalpojumu sniedzējiem ne tikai Latvijā, bet arī pārējās Baltijas valstīs. Šis uzņēmums ir vienīgais, kas Baltijas valstīs piedāvā arī citus mājas lapu uzturēšanas pakalpojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām. Cenu ziņā Garm Technologies piedāvā ērtus un kvalitatīvus risinājumus par pieņemamām cenām, kas ir atbilstošas sniegto pakalpojumu kvalitātei. Uzņēmums ir pozitīvi noskaņots un nākotnē raugās ar vērienu, turklāt, gatavs nodrošināt pakalpojumu sniegšanu vēl vairāk klientiem, lai uzņēmuma labais vārds un kvalitatīvie pakalpojumi būtu pieejami arī ārpus Baltijas valstu robežām.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.