Iepriecinoša dāvana sievietei, kurai ir viss

Jun 20, 2016

Vēlies sagādāt pārsteigumu māsai, mammai, draudzenei, kolēģei vai citai īpašai sievietei, kurai, tā vien liekas, nekā netrūkst? Tādā gadījumā tu jau noteikti zini, cik grūti ir atrast radošu, unikālu un tajā pat laikā stilīgu dāvanu sievietei. Cilvēki, kuriem ir viss, parasti neatstāj daudz izvēles iespēju, it īpaši sievietes. Triks slēpjas tajā, ka ir jāpiemeklē tāda dāvana sievietei, ko viņa gribētu, bet pati sev, visticamāk, neiegādātos. Tiesa, tas var izvērsties īstā izaicinājumā…  

Vai nu dāvana nepieciešama turīgai sievietei, kurai ir viss, vai arī vienkārši ļoti izvēlīgai dāmai, kuru ir grūti pārsteigt, zemāk ir daži padomi un idejas, kas varētu atvieglot tavus meklējumus.

Dāvanu kartes

Daudzi uzskata, ka tas ir „pēdējā mirkļa” risinājums, kas nav īpaši pārdomāts vai personisks, tomēr padomājiet – sievietēm, kam jau viss ir, ir skaidrs priekšstats par to, ko viņas vēlas. Tāpēc tas nav nekas slikts, ja dāvanā sievietei pasniedz karti no viņas mīļākā veikala, salona, restorāna u.tml. Tas tikai parāda, ka tu pievērs uzmanību viņas vēlmēm, tajā pat laikā ļaujot viņai iepirkties pašai.

Pieredze

Ja sievietei jau ir pietiekami daudz lietu, apsver iespēju uzdāvināt viņai pieredzi. Uzdāvinot interesantu piedzīvojumu, sieviete iegūs jautru pieredzi, kas liks atcerēties to un, iespējams, iemācīs jaunas prasmes, kas ir daudz vērtīgāk nekā jauni iPhone skaļruņi vai kurpju pāris.

Iepriecinoša dāvana sievietei - dažas idejas iedvesmai:

  • Lidojums ar gaisa balonu
  • Kulinārijas nodarbības
  • Teātra biļetes
  • Fotosesija
  • Vīna degustācija
  • SPA atpūta u.c.

Abonements

Vai nu tas ir žurnāla vai skaistumkopšanas salona abonements, tos var piemeklēt katram budžetam un tie var kalpot kā dāvana sievietei visa gada garumā. Abonementu var piemeklēt ikvienai sievietei – jaunajai māmiņai tas var būt abonements bērnu tēmām veltītam žurnālam, sporta cienītājai abonements uz sporta zāli, skaistuma cienītājai – abonements skaistuma procedūrām u.tml. Ja izvēlies iegādāties abonementu, dod priekšroku tādam, kas ir konkrētās sievietes interešu lokā.

Galu galā, vienalga, vai nu tā ir sieviete, vai vīrietis, ja kādam jau ir viss, kas viņam nepieciešams, varbūt labākais pārsteigums nemaz neslēpjas materiālās lietās. Īstais pārbaudījums nav izvēlēties perfekto lietu, bet gan atrast veidu, kā parādīt savu mīlestību un atzinību citos veidos. Domā ārpus rāmjiem un izzini personas vajadzības, un tu noteikti nonāksi pie īstās idejas pārsteigumam, kas patiešām iepriecinās.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.