Individuāla apdruka

Sep 1, 2016

Kompānija piedāvā dažādus pakalpojumus, kas ir saistīti gan ar iepakojumu dizainu, gan ar dažāda veida apdruku, kas ļaus vieglāk realizēt ikvienu Jūsu ieceri un viskomplicētākos nodomus. Ir liela apjoma izvēle, tādēļ būs iespēja atrast kaut ko tādu, kas būs ļoti piemērots, lai attaisnotu Jūsu cerības un padarītu Jūsu preci pietiekami ievērojamu apjomīgajā klāstā, šis ir viens no svarīgākajiem plusiem šajā sadarbībā. Iespējas ir ļoti grūti aptvert, jo var izraudzīties pakalpojumus gan maztirāžas darbu veikšanai, gan, piem., lielu reklāmas kampaņu attīstīšanai, drukājot plakātus un skrejlapas.

Kas piemīt katram no drukas paveidiem?

Vienīgais klienta pienākums ir veltīt pastiprinātu uzmanību informācijai, kas pieejama, jo tajā atrodamas atbildes uz visiem jautājumiem, kas ļaus ļoti operatīvi lemt, kas nepieciešams attiecīgajā gadījumā. Nav nekādas nozīmes, kāds ir Jūsu plānotais mērķis – vienkāršs vai sarežģīts, galvenais ir izdarīt to ar lielu atbildības sajūtu un radošu domāšanu, tādēļ poligrāfijas pakalpojumos ir ietverta gan šķietami vienkārša vizītkaršu un kartīšu izveide, gan arī nebijušas formas iepakojuma un dizaina izveidošana. Jūs varat izmantot gan sietspiede, gan lielformāta, gan arī citus apdrukas veidus, tikai iegaumējiet, ka tas atkarīgs no tā, ko vēlaties panākt, proti, sietspiede noderēs, ja Jūsu prātā būs doma iegūt specifiskāku krāsu toni vai arī reljefu (būs nepieciešami krūžu, sertifikātu un sveču apdrukai), bet digitālā druka vairāk piemērota maztirāžas darbiem, kas saistīti ar kartīšu, bukletu un citu līdzīgu priekšmetu druku (iespējama arī abpusēja apdruka un naudas līdzekļu ietaupīšana, izmantojot vienu krāsu). Lai Jūsu grāmata vai žurnālu sērija būtu ideāla, Jums ir izdevība pat noteikt, vai lapas būs glancētas vai matētas, kā arī, vai sīki drukātās detaļas būs visiem salasāmas, to gan reāli izdarīt tikai ar ofseta drukas izvēli.

Kāda tipa iepakojumus iespējas izveidot?

Izmantojot sev piemērotāko no visiem pakalpojumiem, Jums būs garantēta ātra, droša un kvalitatīva druka. Varēsiet radīt ikvienu no Jums nepieciešamajiem produktu veidiem, jo pieejama diplomu druka, sertifikātu un prezentācijas materiālu druka, kalendāru druka un pat brošūru izveide. Ņemot vērā visu esošo un potenciālo klientu nodomus un prasības, tiek garantētas arī neskaitāmas izvēles iespējas, kas attiecas uz iepakojumu, t.i., ir izdevība savām vajadzībām izvēlēties ekonomisko, ekskluzīvo vai nestandarta iepakojumu. Sākumā ieteicama iepakojuma koncepta izstrāde, lai būtu pēc iespējas vieglāk to piemērot Jūsu precei, mērķauditorijai un lai būtu skaidri noprotams, kādam mērķim tas paredzēts. Ja ir vēlēšanās virzīt savu produktu tālāk tirgū, panākot tās ievērojamību un sekmētu reklamēšanu, palīdzēs standartam neatbilstošs iepakojums, kas ir ievērojams ar dažādu atvēršanas metožu un formu izveidošanu, nenoraidot pat ļoti neprātīgas idejas. Ekonomiskais iepakojums būs Jūsu atbilstošākais sabiedrotais, ja precei ir vajadzība tikai tikt pārvestai līdz veikalu durvīm vai pircēju mājām, jo nevajadzēs izdot pārāk daudz līdzekļu. Tomēr, ja vēlēsieties atšķirties uz pārējo fona ar kaut ko citiem nezināmu un ļoti modernu, tad pats labākais būs ekskluzīvais iepakojums, kas var tikt veidots ar atšķirīgām metodēm, izmantojot arī pilnīgi visu krāsu paleti, radot perfekto Jūsu plānu atainojumu.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.