Interneta aizdevumi.

Oct 9, 2014

ātrais kredītsProtams, ka ikviens no mums piedzīvojis līdzīgus brīžus – makā tukšums, bet līdz algas dienai ir atikušas vairākas nedēļas vai pat dienas. Tā kā mūsdienās bez naudas iztikt nevar, ir vajadzība pēc kādas alternatīvas, ja paziņām vai radiemprasīt palīdzību nav nekādas iespējas. Pie mums ir iespējams izvēlēties starp vairāk kā 10 ātro aizdevēju piedāvājumiem – jā, tieši tik daudz aizdevēju ir izveidojušies pēdējo gadu laikā.|Kas jādara, kad konts ir iztukšots, bet nepieciešami papildus finansu līdzekļi, bet līdz algai ir daudzas dienas vai pat nedēļa? Protams, ka var lūgt palīdzību draugiem vai radiem, taču daudzi nevēlas savas finansiālās problēmas uzkraut citiem. Ir iespēja – Latvijā pieejami vairāk kā 10 interneta aizdevumu izsniedzēju, kas piedāvā aizņemties uz laiku ne tikai līdz 30 dienām, bet pat uz trīs gadiem.

Kādi naudas kredīti tiek piedāvāti?

Ir iespēja izvēlēties –aizņemties uz laiku līdz vienam mēnesim, vai uz laiku līdz pŗis gadiem. Šos aizdevumus varam iedalīt īstermiņa un ilgtermiņa kredītos. Ņemot vērā to, ka pavisam Latvijā ir vairāk kā 10 dažāda veida ātrie kreditori, klientam vajadzīgs izvērtēt visus piedāvājumus un izvēlēties sev tīkamāko. Bieži vien sms kredītus piedāvā arī dažādi lombardi, kas piedāvā saņemt noteiktu naudas summu bez lietu ieķīlāšanas.

Kredīts pret automašīnas ķīlu.

Populāri ir kļuvis arī ieķīlāt savu auto, lai saņemtu ilgtermiņa aizdevumu, taču auto paliek nevis aizdevuma devēja, bet ņēmēja lietošanā. Šāda pakalpojuma sniedzēji sevi nepozicionē kā ātro kreditoru, taču naudu ir iespējams saņemt jau tajā pašā dienā.Ar ikmēneša maksājuma palīdzību tiek dzēsta ne tikai kredīta pamatsumma, bet arī procenti.

Ilgtermiņa ātrie aizdevumi.

Ir atrodami arī tādi sms aizdevēji, kas piedāvā saņemt kredītu uz daudz ilgāku laika posmu – pat līdz 3 gadiem. Daži no šiem kreditoriem piedāvā aizņemties bez maksas pirmajā reizē, kā arī daži piedāvā sākt atmaksu tikai pēc trīs mēnešiem. Kreditors var izvērtēt klienta ienākumus, kredītvēsturi un tamlīdzīgus kritērijus, lai izlemtu par kredīta piešķiršanu vai noraidīšanu. http://zion.lv/paterina-kredits

.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.